Niecały miesiąc temu okazało się, że Kasia Struss, jedna z najpopularniejszych rodzimych top modelek jest w ciąży! Tą radosną informacją Kasia podzieliła się na swoim instagramowym profilu, publikując zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem i całującym go przyszłym tatą. Modelce bardzo długo udało się zachować dla siebie fakt, że spodziewa się ona swojego pierwszego dziecka. Struss nie powstrzymała się jednak, by nie obwieścić światu przyjście na świat maleństwa i zrobiła to dosłownie kilkanaście minut temu, także za pośrednictwem swojego Instagrama.

Kasia Struss została mamą małej Alice, a imię zdradziła pod zdjęciem, na którym modelka karmi swoją maleńką córeczkę. Pod publikacją przybywa komentarzy z gratulacjami, do których my oczywiście się przyłączamy i życzymy dużo zdrowia świeżo upieczonej mamie i słodkiej Alicji. 

Kasia Struss została mamą. Kim jest ojciec dziecka?

Modelka stroni od wywiadów i dzielenia się swoim życiem prywatnym. Nawet publikacje na jej Instagramie nie zdradzają zbyt wiele, dlatego informacja o jej ciąży była dla wielu sporym zaskoczeniem. Także związek Kasi był dla wielu, tak naprawdę opórcz jej znajomych i rodziny, tajemnicą. We wspomnianym wcześniej poście, w którym modelka poinformowała o ciąży, nie oznaczyła obecnego na zdjęciu ukochanego. Kim zatem jest ojciec dziecka pierwszego dziecka Kasi, córeczki Alice? Wiemy tylko tyle, że jest spoza branży, co wyznała w jednym z wywiadów Struss.