Fani programu Top Model wręcz oszaleli ze szczęścia kiedy okazało się, że Patryk Grudowicz, czyli zwycięzca szóstej edycji oraz Kasia Szklarczyk, która wygrała tę ostatnią, siódmą, są parą! Ogłosili to w bardzo wyjątkowy dzień, bo w Walentynki tego roku, choć plotki o tym, że między tą dwójką może być coś na rzeczy, pojawiły się już nieco wcześniej, a dokładnie po finale Top Model 7 pod koniec listopada 2018 roku. Kasia padła wtedy ofiarą niespodziewanej fali hejtu ze strony niektórych fanów programu, którym nie podobał się wynik i uważali, że program powinien wygrać ktoś inny, a głosowanie były ustawione. Głos w jej obronie zabrał wówczas Patryk. Następnie, na początku grudnia opublikował na Instagramie zdjęcie zza kulis wspólnej kampanii dla jednego ze sklepów internetowych, na którym wyraźnie mają się ku sobie. Szybko okazało się, że nie było to wyreżyserowane ujęcie, bo Kasia i Patryk naprawdę byli zakochani.

Zobacz także: Top Model 8: Ania Jaroszewska i Stanisław Obolewicz są parą?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz - historia związku 

W marcu Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz zdradzili kulisy swojego związku w programie Dzień Dobry TVN. W popularnej śniadaniówce powiedzieli, że poznali się na planie Top Model, ale ich relacja zaczęła się tak naprawdę od… snu Kas podczas jej pobytu na Madagaskarze, gdzie pracowała nad zwycięską sesją okładkową do GLAMOUR! Po tym odważyła się napisać do Patryka i umówić na spotkanie. Swój związek ukrywali przez kilka miesięcy, ponieważ chcieli uniknąć komentarzy, że robią coś „pod publikę”.

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk z Top Model rozstali się 

Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że ich relacja to już przeszłość. Patryk opublikował na swoim Instagramie selfie z Kasią oraz krótki komentarz. „Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuję”. Pod publikacją szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy rozczarowanych obserwatorów, że finaliści Top Model nie są już parą. Sporo fanów doceniło jednak, w jaki sposób Patryk napisał o swojej byłej już dziewczynie oraz fakt, że można zakończyć związek z klasą.

Zobacz także: Kasia Szklarczyk, Karolina Pisarek, Chiara Ferragni, Barbara Palvin i inne influencerki na Calzedonia Leg Show 2019