Finał Top Model 7 w tym roku wywołał dużo więcej emocji i kontrowersji, niż zwykle. Wybór Top Modela jest zawsze emocjonujący i uaktywnia nawet tych pasjonatów programu, którzy dotychczas nie dzielili się swoimi opiniami publicznie. Ale w tym roku moment ogłoszenia wyników wzbudził tak silne emocje, że echa tamtego wieczora pobrzmiewają w mediach społecznościowych do dziś. A wszystko przez pomyłkę jednej z jurorek.

Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh z Top Model 7 w pierwszej wspólnej kampanii!

Chociaż jak się okazuje, wcale nie był to błąd Krupy. Kasia Szklarczyk, gdy trochę ochłonęła i oswoiła się z myślą, że naprawdę  jest zwyciężczynią Top Model 7, w co długo nie mogła uwierzyć, razem z siostrą, która była obecna podczas nagrywania ostatniego, finałowego odcinka w studiu, obejrzała go z pozycji widza.

Kasia Szklarczyk wyjaśnia pomyłkę Joanny Krupy w trakcie ogłaszania wyników Top Model 7

Pani Asia w ogóle się nie pomyliła. To był błąd techniczny – tłumaczy modelka. Chodzi o to, że Joanna Krupa i uczestnicy patrzyli na dwa inne ekrany, na których wyświetliły się zdjęcia uczestników. Popełniono błąd i wyświetlono różne zdjęcia. Krupa ogłaszająca wyniki głosowania zobaczyła zdjęcie Huberta i Kasi co oznaczało, że do ścisłego finału nie przechodzi Ania. Modelka z kolei na mniejszym ekranie zobaczyła omyłkowo zamieszczone tam zdjęcie Ani i wnioskując że to ona sama odpada, a zwycięzca zostanie wyłoniony z pozostałej dwójki, zaczęła się z Anią i Huberta żegnać i gratulować im. Skonsternowana jurorka, wiedząc że coś jest nie tak, ogłosiła finalny werdykt słowami: Ale Aniu, to była pomyłka, ty nie przechodzisz dalej.  

Cała wina za zamieszanie niezasłużenie spadła na Joannę Krupę, która szybko wyjaśniła wszystko na swoim Instagramie. W internecie przetoczyła się fala hejtu pod adresem jurorki i organizacji TVN - owskiego formatu. Pojawiły się insynuacje, jakoby cała sytuacja była ukartowana i Ania, która została wybrana przez widzów i miała zostać zwyciężczynią, odgórną decyzją finalnie jednak odpadła.   

Poza tym Krupa załączyła do swojego Insta Stories wyjaśnienie Kasi złożone na jej profilu, więc jest szansa że szum wokół sprawy wreszcie ucichnie. A wy, jak odebraliście całą sprawę? Byliście team Kasia czy team Ania? A może kibicowaliście Hubertowi Gromadzkiemu?

Katarzyna Szklarczyk wygrała Top Model 7! Kim jest zwyciężczyni programu? Wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finalistce Top Model 2018 [KWESTIONARIUSZ]

Zobacz także: