Kasia Tusk jest jedną z niewielu medialnych osób w rodzimym show-biznesie, która mocno chroni swoją prywatność. Założycielka jednego z najpopularniejszych blogów Polsce, Make Life Easier nie publikuje zdjęć z prywatnego życia na Instagramie, nie opowiada również o intymnych szczegółach na łamach plotkarskich magazynów. W związku z tym o ważnych zmianach w jej życiu fani dowiadują się długo po fakcie.

Do dziś nie wiadomo, keidy Kasia Tusk wyszła za mąż za Stanisława Cudnego. Ślub prawdopodobnie odbył się w Rzymie w 2018 roku. Znane są jedynie szczegóły na temat jej sukni ślubnej, którą postanowiła przekazać na aukcję charytatywną WOŚP. Górę sukienki uszyto z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, a zaprojektowała ją Gosia Baczyńska. Natomiast dół projektu wykonano z kremowej organzy i jest to dzieło Magdy Sochy-Włodarskiej z marki Warsaw Poet. Na początku tego roku Kasia Tusk i Stanisław Cudny po raz pierwszy zostali rodzicami i powitali na świecie córkę. Nie wiadomo, kiedy odbył się poród, ponieważ blogerka o tym, że została mamą, poinformowała kilka tygodni później. Do tej pory Kasia nie pokazała twarzy swojego dziecka, a na każdym zdjęciu, które opublikowała, dziewczynka ma odwróconą twarz. Wyręczył ją jednak jej tata, Donald Tusk, który udokumentował ważne wydarzenie z życia rodziny i przy okazji pokazał twarz swojej wnuczki. 

 

Kasia Tusk zaliczyła wpadkę, ale wykazała się przy tym poczuciem humoru. Podobnie jak jej ojciec, Donald Tusk po serii „dziwnych” wpisów na Twitterze! >>>

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz swojej córki

Kasia Tusk wraz z rodziną wybrała się do Watykanu, gdzie czekało ich - jak sama napisała na Instagramie - bardzo ważne wydarzenie. Wszyscy mieli okazję poznać papieża Franciszka i wymienić z nim uprzejmości. Papież udzielił również błogosławieństwa całej rodzinie. Donald Tusk opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie galerię zdjęć, dokumentujących ten wyjątkowy moment. Znalazła się na nich m.in. córeczka Kasi Tusk. Zobaczcie poniżej, jak wygląda!