To już oficjalne - Kasia Tusk i jej mąż, Stanisław Cudny, już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Przypominamy, że krążące już od dłuższego czasu w mediach doniesienia na temat odmiennego stanu popularnej blogerki potwierdziła najpierw jej teściowa.

Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! - powiedziała Annan Lutomska w rozmowie z jednym z tabloidów.

Kasia Tusk potwierdza doniesienia o swojej ciąży

Po dwóch tygodniach fanki stylowej 34-latki doczekały się także oficjalnego komentarza w tej sprawie od samej zainteresowanej. Córka Donalda Tuska subtelnie przemyciła informację o ciąży w najnowszym poście na swoim poczytnym blogu MakeLifeEasier.pl.

Uprzedzając pytania o sukienkę – to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Wiele z Was o nią prosiło, a ja nie mogłam niestety potwierdzić na 100 % tego, że ją wprowadzimy, bo zmiana koloru wymagała także zmiany całej konstrukcji. Dlaczego? W przypadku bieli większość sukienek dostępnych w sklepach prześwituje. Zależy nam na tym aby projekty były idealne, więc trzeba było doszyć drugą warstwę materiału, ale zrobić to na tyle sprytnie, aby nie zmieniało to w żaden sposób fasonu sukienki. Oczywiście – ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki ;) - napisała.

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuch

Mama dwuletniej Liliany opatrzyła wpis na temat sukienki serią klimatycznych zdjęć wykonanych przez jej męża podczas ich wspólnego urlopu we Włoszech. Wyraźnie widać już na nich jej ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że Kasia Tusk w ciąży wygląda kwitnąco.

Gratulacje!