Katarzyna Warnke to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, ale w jej przypadku warto śledzić nie tylko karierę i kolejne zawodowe sukcesy. Gwiazda zalicza się również do najbardziej stylowych osób w show-biznesie. Jej zamiłowanie do oryginalnych projektów MMC, pięknych kreacji Gosi Baczyńskiej oraz innych ubrań i dodatków z polską metką może posłużyć za inspirację. Ostatnio aktorka pochwaliła się modnymi butami, które będą świetnym dodatkiem do wiosennych stylizacji nie tylko w tym sezonie. Mowa o pięknych kowbojkach w wersji vintage. Okazuje się, że modne buty, które wybrała gwiazda są wciąż do kupienia. Gdzie? Tu zaskoczenia nie będzie. Po raz kolejny Katarzyna Warnke postawiła na polską markę.

Katarzyna Warnke w modnych butach na wiosnę

Instagramowe konto Katarzyny Warnke jest pełne zdjęć, które nawiązują do jej pracy zawodowej. Fotografie z premier filmowych i sesji zdjęciowych mieszają się jednak z innymi treściami. Katarzyna Warnke często zabiera głos w ważnych sprawach. Wspiera napadniętą Ukrainę, osoby LGBT+, kobiety w walce o ich prawa i wiele innych inicjatyw. Z tego powodu na modę nie zostaje wielka przestrzeń, ale kiedy już pojawia się jakiś akcent związany z tym tematem, to zawsze robi wrażenie. Ostatnio nie było inaczej. Aktorka zapozowała w jasnej sukience, ale na pierwszym planie zaprezentowała buty.

Kowbojki w stylu vintage z przetarciami i ciekawymi przeszyciami to model, który warto mieć w swojej szafie z wielu powodów. Te buty nie starzeją się dosłownie i w przenośni. Będziesz je nosić latami zarówno ze względu na jakość, jak i nieprzemijający fason. Właśnie z tego powodu są dwie drogi do zakupu idealnych kowbojek. Z jednej strony możemy wybrać parę vintage z drugiej ręki, którą w jakimś stopniu nadgryzł już ząb czasu i która ma swoją historię. Skórzane modele potrafią naprawdę przetrwać lata i dalej rewelacyjnie wyglądać. Z drugiej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sięgnąć po nową parę, która także wpisuje się w wyobrażenie o butach idealnych do dobrej zabawy, które odwiedziły się niejeden festiwal muzyczny, były już wielokrotnie na koncertach i niejedno widziały.

Okazuje się, że model, który wybrała Katarzyna Warnke, to kowbojki polskiej marki MAKO. Para jest wykonana w 100% ze skóry naturalnej. Czarne kowbojki zdobią brązowe przetarcia, które nadają im charakteru. Ciekawym akcentem jest też haft. Nie mamy wątpliwości, że takie buty to inwestycja na lata. Ten model nigdy nie wyjdzie z mody. Wraz z noszeniem i starzeniem się może zyskać ciekawy efekt. Do tego takie buty wbrew pozorom nie są zarezerwowane dla kilku modeli ubrań. Można je nosić do jeansów i innych spodni. Uzupełniać nimi stylizacje z licznymi sukienkami, boho i nie tylko, a nawet zestawiać z garniturem. Łączenie kowbojek z szerokimi nogawkami to jedna z opcji, która w ostatnich sezonach tylko zyskuje na popularności.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.