Wygląda na to, że w końcu znalazła się odpowiednia aktorka do zagrania Sharon Tate, brutalnie zamordowanej w 1969 roku przez grupę Charlesa Mansona żony Romana Polańskiego. A przynajmniej według siostry Sharon, Debry Tate. Nie chodzi jednak o produkcję, nad którą pracuje aktualnie Quentin Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood, w którym wątek z Tate będzie jednym z głównych, a w obsadzie znaleźli się m.in. Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. W Hollywood powstają i powstały już inne produkcje, gdzie fabula skupia się na zabójstwie ciężarnej Tate i jej przyjaciół, do którego doszło w willi aktorki i Polańskiego 49 lat temu. Jedną z nich jest obraz Tate na podstawie książki Sharon Tate and the Manson Murders autorstwa Grega Kinga. W roli głównej zobaczymy w nim Kate Bosworth, za kamerą stanie jej mąż Michael Polish, a za produkcję odpowiedzialna będzie sama Debra Tate. A to oznacza, że będzie to jedyny film traktujący o Sharon, który jej siostra w pełni akceptuje i wspiera. 

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Będzie druga część filmu „Planeta Singli”

W tym miejscu warto wspomnieć, że Debra nie była zachwycona, kiedy jakiś czas temu pojawiła się propozycja, aby u Tarantino jej zmarłą siostrę zagrała Jennifer Lawrence. Tate nie przebierała wówczas w słowach mówiąc, że Lawrence nie jest po prostu wystarczająco ładna. O wiele przychylniej wypowiadała się natomiast o nominowanej do tegorocznych Oscarów za rolę w filmie Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Margot Robbie. Póki co nie wiadomo jeszcze, kogo Tarantino obsadzi w swojej produkcji. Wiadomo natomiast, że siostra Sharon Tate tego filmu raczej z przyjemnością nie obejrzy. A co do trzeciego obrazu, która przypomni widzom historię z Tate w roli głównej, jest The Haunting of Sharon Tate z Hillary Duff w roli głównej. Niestety Debra Tate nie jest fanką tej produkcji, którą określiła jaką „tandetną” i „wyzyskującą”. 

ZOBACZ TAKŻE: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio zagrają w nowym filmie Tarantino!

Jesteście ciekawi, jak Kate Bosworth wypadnie na ekranie jako Sharon Tate? Aktorka opublikowała na swoim Instagramie mały sneak peak w postaci zdjęć. I musimy przyznać, że wcale nie dziwimy się, że Debra Tate "zaakceptowała" 35-latkę w roli swojej siostry. Zobaczcie sami!