Dzisiaj książę Jerzy obchodzi 6. urodziny. Z tej okazji zgodnie z tradycją rodzice opublikowali nowe portrety chłopca. Książęca para w dni urodzin swoich dzieci publikuje ich zdjęcia. Fotografie zrobiła Kate Middleton i są one absolutnie urocze. Nas szczególnie urzekła ta, na której widać leżącego na trawie i śmiejącego się George’a. Portrety chłopca zostały wykonane podczas ostatnich rodzinnych wakacji. Niektóre ujęcia pochodzą z Pałacu Kensington. 

Wszystkiego najlepszego książę George! Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają nowe fotografie księcia z okazji urodzin Jego Książęcej Mości. Zdjęcia zostały wykonane w ogrodzie Pałacu Kensington i na wakacjach przez księżną Cambridge. Dziękujemy wszystkim za życzenia.

napisano na oficjalnym profilu @kensingtonroyal. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów i nie tylko. Urodzinowe życzenia za pośrednictwem Instagrama złożyli również książę Harry i Meghan Markle. 

Wiemy, kiedy królowa Elżbieta II ustąpi z tronu! Kto ją zastąpi?>>>

Przyjęcie urodzinowe trzeciego w kolejce z kandydatów do tronu prawdopodobnie odbędzie się na wyspie Mustique na Karaibach. Przypomnimy, że książę George, a dokładniej Prince George Alexander Louis, urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu św. Marii, gdzie na świat przyszli również księżniczka Charlotte i najmłodszy z rodzeństwa, książę Louis.