Do niedawna uważaliśmy, że Kate Middleton i książę William tworzą szczęśliwą parę. Ich naprawdę magiczny ślub transmitowały stacje telewizyjne na całym świecie. Mają trójkę uroczych dzieci (księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, który niedawno skończył roczek), dotąd nie słyszeliśmy też o nawet najmniejszym skandalu, związanym z księżną i księciem Cambridge. Niespełna dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się jednak o zdradzie, której rzekomo miał dopuścić się najstarszy wnuk królowej Elżbiety II. Książę William zdradzał podobno swoją żonę z przyjaciółką brytyjskiej royal family – Rose Hanbury.

Kate Middleton i książę William rozwodzą się!?

Pałac Kensington wydał niedawno oświadczenie, w którym oficjalnie poinformował, że domniemany romans księcia Williama, to tylko krzywdzące spekulacje. Jednak według brytyjskich mediów, na czele z magazynem Globe, Kate Middleton oraz starszy wnuk królowej Elżebiety II planują rozwód. Księżna Kate poczuła się upokorzona, zażądała również całkowitego wykluczenia Rose Handury z królewskiego towarzystwa. Odcięcie kontaktów to jednak nie wszystko! Jak donosi tabloid, księżna i książę Cambridge skontaktowali się już ze swoimi prawnikami, aby uzgodnić kwestie związane z opieką nad dziećmi (księciem George’em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem) oraz wspólnym majątkiem.

Książę Louis skończył rok. Zobaczcie najnowsze zdjęcia najmłodszego syna księżnej Kate i księcia Williama! >>>

Warto wziąć jednak pod uwagę fakt, że informacje związane z rozwodem Kate Middleton i księcia Williama pochodzą od brytyjskich mediów. Rodzina królewska nie wydała dotąd żadnego oświadczenia w tej sprawie. Mamy więc nadzieję, że to tylko plotki, natomiast księżna i książę Cambridge wciąż będą tworzyć (szczęśliwą!) rodzinę.

Meghan Markle zaczęła rodzić! Royal baby przyjdzie na świat już za moment >>>