Marki, z którymi współpracowała można wymieniać bez końca - Yves Saint Laurent, Balmain, Stella McCartney, Miu Miu, Louis Vuitton, Chanel, Burberry... A już niebawem w portfolio Kate Moss pojawi się także polski akcent. Brytyjska top modelka zostanie nową twarzą Reserved i pojawi się w kampanii jesień-zima 2017/2018.

Autorem zdjęć do najnowszej kampanii marki Reserved z udziałem Kate Moss jest brytyjski fotograf Daniel Jackson, za stylizacje odpowiada George Cortina, a całość została utrzymana w stylistyce czerni i bieli. Dostępne są już wszystkie zdjęcia promujące kolekcję jesień-zima 2017, a także 5 pierwszych produktów, które już za chwilę zobaczycie w salonach Reserved. Lakierowany płaszcz w kolorze purpurowym, czarne sztuczne futro, bieliźniana sukienka, lakierowana spódnica i ramoneska.

Zaproszenie Kate do współpracy wiąże się bez wątpienia z wydarzeniem zaplanowanym na wrzesień tego roku. Będzie to otwarcie flagowego salonu Reserved przy jednej z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych ulic nie tylko w Londynie, ale i w na świecie, czyli Oxford Street.

Moss to kolejna zagraniczna gwiazda promująca polski brand. Do tej pory w kampaniach Reserved pojawiały się Sasha Pivovarova, Cara Delevigne, Freja Beha Erichsen, Georgia May Jagger razem z siostrą Lizzy Jagger i mamą Jerry Hall, a także Brooklyn Beckham.