Katie Holmes ma nowego chłopaka! To właśnie takie nagłówki zdominowały internet po tym, jak gwiazdę „Jeziora marzeń” i ikonę stylu przyuważono na randce w Central Parku z całkiem nową osobą. Skąd wiadomo, że była to randka, a nie zwykły spacer? No cóż, paparazzi „przyłapali” parę na pocałunku? Jesteście ciekawi i ciekawe, kto jest nowym wybrankiem Katie Holmes? To Bobby Wooten III!

Kim jest Bobby Wooten III, nowy chłopak Katie Holmes? 

Bobby Wooten III jest producentem muzycznym, kompozytorem i basistą, który na swoim koncie ma nie tylko nominacje do nagrody Grammy, ale i współpracę z takimi gwiazdami jak: Jennifer Lopez, Machine Gun Kelly, Jennifer Hudson, Mac Miller czy Carly Rae Jepson, z którą wystąpił podczas zakończonego niedawno festiwalu Coachella. Muzyk ma 33 lata, a więc jest dokładnie o 10 lat młodszy od aktorki.

Nie wiadomo do końca, kiedy Katie Holmes i Bobby Wooten III zaczęli się spotykać, bo dotychczas związek udało im się utrzymać w tajemnicy. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest już dość mocno ugruntowany. Dowodem jest nie tylko pocałunek, do którego doszło podczas ostatniej randki w nowojorskim Central Parku, ale i fakt, że mężczyzna jest już w całkiem dobrych relacjach z mamą aktorki, Kathy Stothers-Holmes, która towarzyszyła parze podczas spaceru. I którą Bobby Wooten III nawet przytulił. 

Katie Holmes i Bobby Wooten III podczas spaceru trzymali się za ręce i wyglądali na spokojnych i zrelaksowanych. Na luzie byli także ubrani. Ona miała na sobie biały T-shirt i białe luźne ogrodniczki (ostatnio spodnie pokochały także Blake Lively i Jennifer Lopez), sneakersy i kardigan. On – luźne chinosy, lnianą koszulę i kurtkę-wiatrówkę. Szeroko się uśmiechali i nie szczędzili sobie czułości. 

Poprzednie związki Katie Holmes [galeria]

To zaskoczenie o tyle, że jeszcze do niedawna Katie Holmes spotykała się z szefem kuchni Emilio Vitolo Juniorem. A o rozstaniu pary nie było w mediach ani słowa. Jak podają zagraniczne portale, para była razem od września 2020 do maja 2021 roku. Wciąż pozostają jednak przyjaciółmi. 

Wcześniej Katie Holmes była w sześcioletnim związku z Jamiem Foxxem. Do rozstania doszło w 2019 roku po tym, gdy  aktora widziano na mieście z inną kobietą. „Co robi Jamie, to jego sprawa” – skomentowała wówczas Holmes, podkreślając, że od kilku miesięcy nie ma już z nim nic wspólnego. 

6 lat Katie Holmes była też w związku małżeńskim z Tomem Cruisem, z którym doczekała się prawie 16-letniej już córeczki Suri. Jak wiemy, ich uczucie wygasło z powodu scjentologii, której Cruise był (i jest) zagorzałym wyznawcą i przez którą wspólne życie stało się nie do zniesienia. Wszystkich partnerów Katie Holmes możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.