Orlando Bloom i Katy Perry spotykają się z przerwą od ponad 2 lat. Para poznała się w 2016 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Rozstali się jednak w 2017 roku, a według oficjalnego oświadczenia ich agentów pozostawali w dobrych stosunkach. Nieoficjalnie mówiło się o tym, że Katy pragnęła poważnego związku i założenia rodziny, natomiast Orlando nie był gotowy na takie zobowiązania. Szybko okazało się, że tą dwójkę łączy prawdziwe uczucie i mimo różnicy zdań nie potrafią bez siebie żyć. Dlatego na początku tego roku, kiedy przyłapano ich razem na Malediwach, nikt nie miał wątpliwości, że znów są razem. Po kilku tygodniach potwierdzili to na swoich kontach na Instagramie, publikując wspólne zdjęcia oraz InstaStories z wycieczki do Watykanu, podczas której poznali papieża Franciszka.

Katy Perry niedawno udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że cieszy się swoim związkiem, podróżowaniem z Orlando i poznawaniem nowych ludzi. Mimo, że obydwoje są osobami publicznymi, rzadko mówią o swoim prywatnym życiu. I chociaż bawili się razem na kilku imprezach, nie pozowali na czerwonym dywanie. To oznacza, że na ich oficjalny debiut jako para czekaliśmy ponad 2 lata! Było warto, bo ich najnowsze zdjęcia z gali w Monako zachwycają.

Orlando Bloom i Katy Perry po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie

Aktor i piosenkarka wybrali się razem na galę charytatywną Global Ocean w Monte Carlo, wspierającą walkę z zanieczyszczaniem oceanów. Na czerwonym dywanie wyglądali na bardzo szczęśliwych, trzymali się za ręce i wciąż do siebie uśmiechali. Katy Perry wybrała na tę okazję długą, drapowaną sukienkę od Toma Forda z przeskalowanymi ramionami w kolorze pudrowego różu. Orlando zaprezentował się w nowej, krótkiej fryzurze i nienagannie dopasowanym garniturze. W naszej galerii znajdziecie pierwsze wspólne zdjęcia z oficjalnego wyjścia Katy Perry i Orlando Blooma.

Orlando Bloom wrzucił na Instagram seksowne zdjęcie. Komentarz Katy Perry? Genialny! >>>