Najnowsze publikacje na Instagramie i Instagram Stories Katy Perry nie pozostawiają żadnych wątpliwości - wokalistka i Orlando Bloom znowu są razem! Już od kilku miesięcy mówi się, że ich uczucie wcale nie wygasło i chyba mamy na to dość jednoznaczny dowód. Katy i Orlando wybrali się razem do Włoch, a dokładnie do Watykanu, jako uczestnicy konferencji charytatywnej Unite to Cure.

Na miejscu Katy i Orlando mieli okazję spotkać się z samym Papieżem Franciszkiem i uścisnąć mu dłoń. Następnie oboje zwiedzali Bazylikę św. Piotra w Watykanie, a także jedną z największych atrakcji w Rzymie, czyli oczywiście Koloseum. Katy wszystkim tym dzieliła się ze swoimi followersami. A że towarzyszył jej cały czas Orlando Bloom, wiemy choćby ze wspólnego selfie, jakie opublikowała. 

Przypomnijmy, że aktor i wokalistka zaczęli spotykać się dwa lata temu, ale już w marcu 2017 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Powodem miała być postawa aktora, który w przeciwieństwie do wokalistki, nie traktował ich relacji zbyt poważnie. Pierwsze dowody na to, że jednak nie mogą bez siebie żyć, pojawiły się na początku stycznia, kiedy przyłapano ich razem na Malediwach. Byli kochankowie mieli okazję spędzić tam trochę czasu razem i ewidentnie zatęsknili za starymi dobrymi czasami. Do tego stopnia, że następnie wybrali się już razem do Pragi. Plotkowano nawet,że wzięli tam cichy ślub! Żadne z nich jednak nie skomentowało tych doniesień. Natomiast na początku marca Katy skomentowała na Instagramie bardzo seksowne zdjęcie Blooma, co znowu dało wszystkim do myślenia. 

Cieszymy się niezmiernie, że Katy i Orlando znowu są razem. I kto wie, może po ich spotkaniu z Papieżem Franciszkiem w końcu doczekamy się tego sekretnego ślubu? 

ZOBACZ TAKŻE: DJ Avicii był w sekretnym związku z czeską modelką! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia