Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat tego, że Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się pierwszego dziecka i wkrótce zostaną rodzicami. Para, która zaręczyła się na początku tego roku po 2 latach związku, chroni swoje życie prywatne. Zarówno piosenkarka, jak i aktor nie wypowiadają się publicznie na temat łączącego ich uczucia. Kiedy w czerwcu Katy Perry pojawiła się na evencie z okazji promocji swojej najnowszej piosenki Never Really Over, fani zaczęli spekulować na temat tego, że artystka jest w ciąży. Żadna ze stron nie potwierdziła tych wiadomości. W miniony weekend Katy Perry i Orlando Bloom pojawili się na ślubie Ellie Goulding i Caspera Joplinga, a plotki nie ucichły. Wręcz przeciwnie, artystka wybrała na tę okazję strój, który mógłby z powodzeniem zamaskować ciążowy brzuszek. 

Ellie Goulding wzięła ślub! Wśród gości znaleźli się m.in. Katy Perry, Orlando Bloom i Sienna Miller. Zobaczcie zdjęcia z ceremonii >>>

Katy Perry jest w ciąży?

Fani oraz zagraniczne media rozpisują się na temat tego, że autorka takich hitów jak I kissed a girl czy Firework spodziewa się dziecka. O tym, że Katy Perry jest w ciąży mają świadczyć luźne stylizacje, jakie ostatnio wybiera na oficjalne wyjścia. Na ślubie Ellie Goulding piosenkarka miała na sobie luźną sukienkę midi w modny kolorowy wzór tie-dye, a na to oversize’owy płaszcz. Niektóre ujęcia rzeczywiście sprawiają wrażenie delikatnie zaokrąglonego brzuszka piosenkarki. Zresztą, oceńcie sami i zobaczcie zdjęcia w galerii! Jeśli to prawda, na potwierdzenie informacji o tym, że Katy Perry jest w ciąży, na pewno przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.