Kazar Studio to nowa marka na polskim rynku. Jeżeli lubicie podkreślać swoją indywidualność, a także lubicie zabawę stylem to gwarantujemy, że propozycje świeżo powstałego brandu przypadną wam do gustu! Kazar Studio, której motto brzmi Look Alive, stawia bowiem na spontaniczność i autentyczność, a swoich klientów zachęca do życia na własnych zasadach. To marka stworzona z myślą o nas – pokoleniu, dla którego najważniejszy jest przekaz a także wartości stojące za marką. Marka jest taka jak my - jej odbiorcy – otwarta na świat, tolerancyjna, demokratyczna i odważna.

„W DNA naszej nowej marki wpisane są takie wartości jak poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego świata, odwaga, liberalizm, tolerancja. To brand nowoczesny, kreatywny, dynamiczny, o unikalnym charakterze, który nie narzuca światopoglądu, nie definiuje trendów, nie trzyma się schematów, pozostając otwartym na swoich konsumentów - bez względu na ich wiek, płeć, preferencje czy osobowość". - mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar Group.

Różnorodność definiuje nie tylko target Kazar Studio, ale także ofertę świeżo powstałego brandu. Stworzono bowiem damską, jak i męską kolekcję obuwia oraz modnych akcesoriów. Wśród najnowszych propozycji marki znajdziemy między innymi ultra wygodne sneakersy (futurystyczne, wykonane z opalizujących i przezroczystych materiałów dla dziewczyn oraz inspirowane stylem lat 90. trampki w wersji męskiej), boho baleriny, a nawet najmodniejsze buty w tym sezonie, czyli kowbojki. To jednak nie wszystko! W nowej kolekcji Kazar Studio czekają na nas również bardziej eleganckie modele - klasyczne (i bardzo wygodne!) szpilki w najmodniejszych kolorach sezonu wiosna-lato 2019 oraz formalne propozycje męskie.

Mocnym akcentem najświeższej kolekcji Kazar Studio są też akcesoria. Znajdziemy wśród nich ogromne bogactwo wzorów, kolorów i modeli – od przepastnych shoperek, w których schowamy połowę domu, przez stylowe kopertówki i plecaki po minimalistyczne nerki. Ale to nie wszystko. Kazar Studio to także finezyjne okulary przeciwsłoneczne, a także bardzo niestandardowe dodatki jak chociażby torba na pupila, opalizujące płaszcze przeciwdeszczowe, bajeczne kapelusze a nawet opakowania na prezerwatywy. Zaskoczeni?

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie piękne zdjęcia z sesji zdjęciowej, zrealizowanej w Los Angeles i koncentrujące się właśnie wokół wspomnianego hasła marki. W oczy rzuca się przede wszystkim poczucie humoru, radość i specyficzna energia, zdefiniowana przez ruch i taniec. Kazar Studio zachęca bowiem, by cieszyć się z tego kim się jest, z tego co się ma i by patrzeć na siebie nie z perspektywy tego jak się wygląda, tylko pod kątem tego, kim się jest i jakim się jest. Słowem – by być sobą.

Kazar udowadnia, że miłość ma różne oblicza i że dla każdego jest czymś innym! Zobaczcie piękne zdjęcia oraz wideo promujące najnowszą kampanię marki! >>>

W sesji, produkty ujęte zostały w niecodzienny, niezwykle plastyczny sposób. Stanowią one uosobienie przekazu marki, są wyrazem obserwowania rzeczywistości i interpretowania jej na własny, unikalny sposób. Ważną rolę odgrywa tu kompozycja, ale także światło i kolor. Totalnie czujemy ten klimat i niezwykle cieszy nas, że pojawia się na rynku marka Kazar Studio – marka, która nie mówi kim mamy być.