Marka Kazar wystartowała właśnie z najnowszą kampanią wizerunkową i totalnie nas zaskoczyła (a zarazem zachwyciła!). Rodzimy brand w sezonie wiosna-lato 2019 nie tylko promuje najświeższe trendy, ale również zwraca uwagę na ważny temat, jakim są uczucia, a tym samym skłania swoich klientów do refleksji i dyskusji. W kampanii zatytułowanej A czym dla Ciebie jest miłość? #WHATISLOVE poznajemy bowiem autentycznych bohaterów (Luizę, Tomka, Maćka, Marzenę i Arka), którzy w przejmujący sposób opowiadają o tym, czym dla nich jest to wyjątkowe uczucie. Okazuje się, że miłość różne oblicza i dla każdego znaczy coś innego. Często wiąże się ona z radością, bliskością, czy poczuciem bezpieczeństwa. Bywa jednak tak, że miłość staje się synonimem bólu i cierpienia. Miłość jest trudna, ale mimo to piękna – niezwykle potrzebna! To uczucie, które dotyczy nas wszystkich, dlatego nie powinniśmy pozostawać wobec niego obojętni.

„Poruszając tak ważny temat i prezentując prawdziwe, a do tego bardzo różne historie, autentycznych bohaterów, chcemy skłonić odbiorców do refleksji i dyskusji. Miłość to zjawisko niezwykle złożone i wielowymiarowe, dotyczy nas wszystkich, choć w inny sposób. To zjawisko ważne zarówno z perspektywy indywidualnej, jak i szerzej społecznie” – wyjaśnia Artur Kazienko, Prezes Kazar Group.

Trendy 2019: Kazar udowadnia, że miłość ma różne oblicza i że dla każdego jest czymś innym – co znajdziemy w kolekcji?

W sezonie wiosna-lato 2019 Kazar stawia na aktualnie panujące trendy! Wśród najnowszych propozycji marki znajdziemy między innymi szpilki oraz torebki ozdabiane zwierzęcymi printami, a także wiązane na kostce baleriny. Gwarantujemy, że spodobają się nie tylko baletnicom! Natomiast nam szczególnie przypadły do gustu buty na niskim, stabilnym obcasie (przewidujemy, że idealnie sprawdzą się na co dzień!) z odkrytą piętą i awangardową wstążką. W najnowszej kolekcji nie brakuje również najmodniejszych kolorów tego sezonu – burgundu, błękitu oraz różnych odcieni różu. Nasz rodzimy brand zadbał też o ultra modne dodatki, między innymi eleganckie zegarki, pasek, a także stylowe apaszki. Przypominamy, że wiosną oraz latem 2019 nosimy je nie tylko na szyi, ale również na włosach. Jeżeli chodzi o męską część kolekcji, to marka Kazar zadbała o najwyższą jakość materiałów i wygodę, ale też na nietuzinkowe i bardzo oryginalne wzornictwo. Panowie znajdą w ofercie ogromną różnorodność motywów i modeli. Oprócz obuwia biznesowego, Kazar proponuje także szeroki wybór sneakersów oraz obuwia codziennego - w zgodzie ze światowymi trendami.

W naszej galerii czekają na was piękne zdjęcia z najnowszej kampanii Kazar na sezon wiosna-lato 2019, a także najświeższe propozycje marki. Możecie zobaczyć je też na stronie www.kazar.com. Na stronie internetowej sklepu znajdziecie również emocjonujące filmy, w których występują główni bohaterowie - twarze najnowszej kolekcji Kazar. Wideo promujące kampanię A czym dla Ciebie jest miłość? znajdziecie też poniżej. Gwarantujemy, że nie tylko was zachwyci, ale również doprowadzi do łez! To jednak nie koniec nowości od polskiego brandu - Kazar przygotował bowiem wyjątkowy konkurs dla swoich klientów, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody. O jego szczegółach przeczytacie TUTAJ. Powodzenia!