Po niemalże dekadzie dowiedzieliśmy się, że Keanu Reeves ma nową partnerkę! Gwiazdor takich filmów, jak Matrix i John Wick spotyka się z Alexandrą Grant - artystką, filantropką, a także jego wieloletnią przyjaciółką. W ubiegłą sobotę (2 listopada) zakochani pojawili się razem na LACMA Art + Film Gala w Los Angeles. To ich pierwsze - oficjalne wyjście. Keanu Reeves i Alexandra Grant chętnie pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie. Znajdziecie je w naszej galerii (na górze strony). Przez cały czas trzymali się za ręce, wyglądali na bardzo w sobie zakochanych i szczęśliwych. Uważacie, że pasują do siebie? Naszym zdaniem tworzą naprawdę uroczą parę.

Keanu Reeves ma nową partnerkę. Alexandra Grant - wiek

Fani zwrócili uwagę na siwe włosy Alexandry Grant. Co więcej, niektóre portale internetowe poinformowały, że Keanu Reeves spotyka się ze starszą od siebie kobietą. Nic bardziej mylnego! Alexandra Grant ma 46 lat. Natomiast Keanu Reeves obchodził we wrześniu tego roku 55-te urodziny. To znaczy, że uznaną artystkę i popularnego aktora dzieli dziewięć lat różnicy.

Keanu Reeves i Alexandra Grant są parą! Kim jest nowa partnerka aktora?

Alexandra Grant urodziła się w Fairview Park w stanie Ohio. W późniejszych latach mieszkała m.in. w Meksyku, Francji i Hiszpanii, ale na stałe osiadła w Los Angeles. Nowa partnerka Keanu Reevesa to wielokrotnie nagradzana artystka sztuk wizualnych. Od lat zajmuje się rysunkiem, malarstwem, rzeźbą i wideo. Stale współpracuje z uznanymi pisarzami. Jej prace są regularnie wystawiane w największych galeriach sztuki na całym świecie. Keanu Reeves i Alexandra Grant poznali się w 2009 roku na przyjęciu. Wtedy właśnie zaprzyjaźnili się, a także zaczęli wspólnie pracować nad książką. Co ciekawe, Alexandra Grant stworzyła ilustracje do dwóch dzieł hollywoodzkiego aktora.

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? >>>