Choć od premiery ostatniego odcinka oryginalnej wersji „Plotkary” minęło 11 lat, o serialu i gwiazdach, które w nim zagrały, nadal jest głośno. Dotyczy to nie tylko odtwórców oraz odtwórczyń ról głównych, ale również drugoplanowych. A Kelly Rutherford jest tego najlepszym przykładem. Aktorka, którą świat pokochał za rolę Lily van der Woodsen, działa aktywnie w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie regularnie pokazuje swoje stylizacje. Uwielbia modę i ma świetne wyczucie stylu. Nic więc dziwnego, że inspiruje (nie tylko) swoich fanów i fanki. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zauważyły, że jeden ze swoich ostatnich looków uzupełniła o torebkę polskiej marki. Ten model (który nadal jest w sprzedaży) to prawdziwy hit wśród minimalistek. 

Kelly Rutherford zachwyca na Instagramie

Jeśli jeszcze nie obserwujecie Kelly Rutherford na Instagramie, proponujemy, by zmienić to jak najszybciej. Gwiazda w charakterystyczny dla siebie sposób fotografuje swoje stylizacje (najczęściej przed lustrem, w windzie) fotografuje swoje stylizacje, a następnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami i obserwatorkami. To prawdziwa it-girl. Natomiast jej profil – kopalnia modowych inspiracji. 

Kelly Rutherford w stylizacji z torebką polskiej marki

Ostatnio Kelly Rutherford zrobiła wyjątek i opublikowała na swoim profilu we wspomnianej aplikacji zdjęcie, które zrobiła jej córka (prawdopodobnie) podczas spaceru. Aktorka pozuje na nim w ogromnym płaszczu ozdobionym ciekawym printem, białym T-shircie, klasycznych jeansach, loafersach i... z torebką polskiej marki. A konkretnie z klasyczną torebką z kamieniem od Chylak. Zobaczcie:

Model, który wybrała gwiazda „Plotkary”, jest jednym z najpopularniejszych w aktualnej kolekcji marki stworzonej przez Zosię Chylak. Fankami tej torebki są m.in. redaktorki, influencerki oraz inne osoby interesujące się modą. Zainteresowanie jest duże, ale – mamy dobrą wiadomość – bestseller nadal jest dostępny w sprzedaży.