Kendall Jenner to jedna z najbardziej rozchwytywanych teraz modelek. Dodatkowo jej looki są źródłem inspiracji dla wielu dziewczyn – w tym nas. Styl gwiazdy opiera się na prostocie i minimalizmie. I taka właśnie była jej najnowsza stylizacja, zgodna z najgorętszym trendem – pantless. Zobaczcie, jak ograła go Kendall.

Trend pantless jest silniejszy niż na się wydaje

Jeśli myślałyście i myśleliście, że outfity, które nie zawierają w sobie spodni to już przeszłość, to byliście w błędzie. Najlepszym tego dowodem były dwie ostatnie stylizacje Jennifer Lopez i Gisele Bündchen. Piosenkarka i modelka, podczas nowojorskiego Fashion Weeku, postawiły właśnie na trend pantless i zachwyciły. Nie trzeba było długo czekać, aby kolejna gwiazda zrezygnowała z tego (tak istotnego mogłoby się wydawać) elementu garderoby. Kendall Jenner na spacer po jednej z dzielnic Nowego Jorku wybrała outfit zgodny z królującym teraz trendem. Zobaczcie, jak wyglądała.

Kendall Jenner w stylizacji bez spodni. Trend pantless zostaje z nami również jesienią

Paparazzi przyłapali 28-latkę na spacerze po Manhattanie. Uwagę wzbudził oczywiście jej outfit. Dla tych, którzy nie siedzą za bardzo w trendach może wydawać się on dość niecodzienny, jednak, jak już wiemy looki bez spodni są teraz megahot.

fot. Robert Kamau / Getty Images

Gwiazda postawiła na statement piece, którym była oversizowa męska koszula w biało-błękitne pasy. Do niej nie założyła nic oprócz butów – również supermodnych loafersów. I to cała stylizacja. Kendall uzupełniła ją jeszcze dodatkami. Dobrała czarną dużą torebkę w stylu pouchy, złotą biżuterię i wąskie okulary przeciwsłoneczne. Włosy spięła spinką, a dwa kosmyki puściła luźno.

Taki outfit spokojnie możemy nazwać efortless lookiem, który wygląda niezwykle szykownie. Dopatrujemy się tu też trochę stylu quiet luxury i old money. Jak widać nie potrzeba dużo, aby stworzyć tak prostą i elegancką stylizację. Nie możemy nie wspomnieć też o tym, że idzie jesień, a więc mogłoby się zdawać, że gwiazdy będą rezygnować z looków bez spodni, jednak nic bardziej mylnego. Według Kendall i innych it-girls nogi będziemy odsłaniać cały rok, niezależnie od temperatury. Zresztą podobnie twierdzi Camila Mendes, która na stylizację pantless postawiła w lutym, podczas NYFW.