Kendall Jenner stworzyła perfumy dla KKW Fragrance! W sprzedaży pojawią się 3 nowe zapachy

Kendall Jenner poszła w ślady Kourtney, Kylie i Khloe (a także swojej mamy Kris) i właśnie stworzyła perfumy dla KKW Fragrance, czyli perfumeryjnej marki należącej do jej najstarszej siostry, Kim Kardashian West. W sprzedaży – w sklepie online marki – pojawią się one już niebawem, bo 25 marca 2021 roku, a spodziewać się możemy aż 3 nowych zapachów. Jakich? No cóż, to może budzić kontrowersje, bo  Kendall Jenner inspiracji postanowiła poszukać w naturze, a także swoim ulubionym sporcie – jeździe konnej. 

Czy to oznacza, że perfumy Kendall będą pachnieć sianem, końską sierścią i... same wiecie czym (kto choć raz był w stajni, doskonale wie, jakie aromaty są najlepiej wyczuwalne)? Niezupełnie, choć niewątpliwie byłoby to intrygujące. Przedstawicielka klanu Kardashian-Jenner zdecydowała się po prostu na nuty zapachowe, które spotkać można na łonie natury: kwiatowe, drzewne czy owocowe. Jakie konkretnie? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Jak wyglądają i jak pachną perfumy Kendall Jenner?

Perfumy stworzone przez Kendall noszą nazwy: Amber, Olive, Blue Roan i – odpowiednio – są w kolorze bursztynowym, oliwkowozielonym i ciemnoniebieskim, co doskonale widać, bo top modelka zamknęła je w przezroczystych flakonach o bezpretensjonalnym, minimalistycznym designie (to odmiana w ofercie KKW Fragrance, słynącej z fikuśnych buteleczek w kształcie ust, serc a nawet kobiecego ciała). 

„Kim i ja stworzyłyśmy je na bazie najpiękniejszych aromatów, jakie kiedykolwiek wąchałam” – powiedziała Kendall, dodając, że warto po nie sięgnąć, chcąc się poczuć jak księżniczka z bajki o naturze. 

Amber to połączenie cytrusowych nut głowy z różowym pieprzem, ylang-ylang, różą, jaśminem i fasolą tonka. Olive to kompozycja na bazie wody różanej z dodatkiem bergamotki, róży, frezji, jaśminu, a także bardziej intensywnych: paczuli, wetiwerii i bursztynu. Z kolei Blue Roan to zaskakująca mieszanka nut morskich z brzoskwinią, uzupełniona o geranium, ylang-ylang, gruszkę, bursztyn, piżmo i wanilę. Wszystkie będą kosztować tyle samo, czyli 40 dolarów. 

„Te zapachy są zupełnie inne niż wszystko, co dotychczas zrobiliśmy w KKW Fragrance. Kendall lubi zupełnie inne nuty niż ja. Te zapachy są bogate i luksusowe. Każdy, kto ich spróbuje, uzależni się od nich” – na swoim Instagramie zapewniła Kim Kardashian, zapowiadając perfumy autorstwa młodszej siostry. Zachęciła Was? My nie możemy się doczekać, tym bardziej, że premierze zapachów towarzyszy przepiękna sesja zdjęciowa, której nie mniejszymi gwiazdami niż Kim i Kendall są... konie. Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się.