Reserved to jedyna polska marka, która ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami modelingu i popkultury, jak Cara Delevingne, Georgia May Jagger, Kate Moss, Cindy Crawford, Adwoah Abwoah, Irina Shayk, Jeanne Damas, Dacre Montgomery czy Joanna Kulig. W tym sezonie bohaterką kampanii jest nie tylko modelka pojawiająca się na wybiegach najlepszych projektantów, ale także ikona mediów społecznościowych z 116 milionami followersów na Instagramie. Mowa o Kendall Jenner, która w projekcie Reserved udowadnia, że jest nie tylko świetną modelką, ale może pochwalić się też może talentem aktorskim. W wideo zrealizowanym przez reżysera Gordona Von Steinera wciela się w role bohaterek najsłynniejszych włoskich filmów. Tańczy, uwodzi i flirtuje z kamerą niczym największe gwiazdy dużego ekranu.

Kendall Jenner w kampanii Reserved ma wiele twarzy - raz jest zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca”, by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale. A w tej niewinnej zabawie doskonale pomaga jej moda.  Jesienno-zimowe kolekcje Reserved są źródłem skrajnie różnych inspiracji. W tym sezonie marka przypomina, że moda jest zabawą, ale też formą gry, dzięki której bohaterka -  ikona stylu generacji Z - wyraża swoje fascynacje i tęsknoty.

Odpowiedzialny za scenariusz, reżyserię, ale też choreografię wideo Ciao Kendall! Gordon Von Steiner to filmowiec, który ma na swoim koncie m.in. współpracę z takimi domami mody, jak Prada, Gucci, ale także Reserved. Pamiętacie filmy m.in. #ILoveYouCindy czy #IcanBoogie? To jego dzieło! Z kolei stylizacje Kendall w najnowszej kampanii Reserved przygotował Jacob K, stylista pokazów Versace, współpracownik W Magazine czy Dazed. 

Od dziś na stronie reserved.com w dedykowanej kampanii zakładce, można od dziś znaleźć selekcję modeli w stylu, który na co dzień towarzyszy Kendall. Ubrania z tej sekcji  można miksować, według przepisu gwiazdy, albo układać na wiele własnych sposobów.