Kendall Jenner to chyba ta siostra z klanu Kardashian-Jenner, o której mówi się najmniej. Na pewno w ostatnim czasie modelka nie dawała mediom zbyt wielu powodów do plotkowania o niej. Można było zobaczyć ją na najważniejszych imprezach branżowych, np. na tegorocznej Met Gali, ale to nic w porównaniu z tym, jak często wychodziła kiedyś. Kilka miesięcy temu Kendall zniknęła nawet z wybiegów.

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner i Anwar Hadid są parą? >>>

Teraz jednak powróciła! Ostatnio Kendall wzięła udział w pokazie Versace na wiosnę 2019. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się w Mediolanie, Jenner miała na sobie bardzo krótką, czarną, ale bogato zdobioną sukienkę oraz analogicznie zaprojektowane kozaki sięgające aż do połowy ud modelki. Dopełnieniem jej stylizacji była torebka na złotym łańcuszku i ciężka biżuteria. Od tak ubranej Kendall ciężko było oderwać wzrok – mamy nadzieję, że powróciła do pracy na dobre!

Warto wspomnieć, że w pokazie Versace poszła również przyjaciółka Jennerki – Bella Hadid. Ta z kolei miała na sobie skórzaną sukienkę mini oraz sandałki na szpilce zdobione kwiatami. Ona też totalnie nas zachwyciła!