Gwiazdom bardzo często zdarza się założyć ten sam model sukienki. Rzadko jednak wybuchają wokół tego takie afery, jak ta w przypadku Kendall Jenner i Seleny Gomez. Kilka dni temu modelka pokazała się w kwiecistej sukience Rodarte z kolekcji wiosna-lato 2021 – tej samej, w której Selena Gomez pojawia się w swoim ostatnim teledysku do utworu De Una Vez, pochodzącego w wydanej niedawno hiszpańskojęzycznej EPki pt. Revelación. I nie byłoby w tym nic zaskakującego i szokującego dla odbiorców gdyby nie niefortunny wpis Kendall na Twitterze.

Kendall Jenner założyła tę samą sukienkę co Selena Gomez. To nie spodobało się jej fanom. Dlaczego?

Jennerka udostępniła tweet, w którym jej fanowski profil pisze, że wygląda w ten sukience lepiej niż ktokolwiek inny. A do tego dodała swój komentarz, że musiała zabrać ją do domu z planu. Szybko jednak usunęła publikację, kiedy spotkała się z bardzo negatywym odbiorem ze strony fanów Seleny Gomez. 


Jak jednak doskonale wiadomo, w internecie nic nie ginie, więc w odwecie fanklub wokalistki postanowił udostępnić zdjęcia Kendall w sukience Rodarte, promując przy tym najnowszy album Gomez. Żadna z zainteresowanych nie dolała już oliwy do ognia i nie odniosła się do tej sprawy. Czy to naprawdę mogłoby popsuć ich relacje?
 

Czy Kendall Jenner i Selena Gomez się lubią?

Kendall Jenner i Selena Gomez w przeszłości były dobrymi koleżankami. Wokalistka utrzymywała bliskie kontakty także z siostrą Kendall, Kylie, a także innymi koleżankami Jennerki – Taylor Swift oraz Gigi Hadid. W 2016 roku w jednym z wywiadów Selena zdradziła nawet, że w towarzystwie Kendall, Gigi i Taylor tylko ona jest singielką, co miało sugerować, że Jenner spotyka się wtedy z Harrym Stylesem. Niedługo po tym informator związany z rodziną Kardashian-Jenner zaprzeczał tym doniesieniom na łamach magazynu E!, co wyraźnie świadczyło o tym, że wypowiedzi Gomez nie są rękę Kendall. Dzisiaj Selena nadal przyjaźni się z Taylor, ale z Kendall nie obserwują się na Instagramie.