Znamy już coraz więcej szczegółów związanych z Open’er Festival 2020. Kolejna edycja jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 4 lipca włącznie. Całość zapowiada się naprawdę interesująco! Podczas festiwalu Open’er 2020 wystąpi m.in. Taylor Swift. To prawdziwa gratka dla fanów amerykańskiej wokalistki. Przypomnijmy, że autorka hitu Blank Space przyleci do Polski po raz pierwszy. Ale organizatorzy Open’era 2020 pamiętali również o fanach hip-hopu. Na scenie gdyńskiego festiwalu zobaczymy bowiemA$AP Rocky’ego. Dziś rano poznaliśmy kolejną gwiazdę przyszłorocznej edycji festiwalu Open’er 2020.

Kendrick Lamar wystąpi na Open’er Festival 2020!

Kendrick Lamar to kolejna gwiazda Open’er Festival 2020. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert jednego z najbardziej wpływowych raperów na świecie? Organizatorzy Open’era 2020 ogłosili, że Kendrick Lamar pojawi się na Main Stage’u pierwszego dnia festiwalu w Gdyni – konkretnie 1 lipca 2020 roku. Tego samego dnia festiwalowicze będą mogli zobaczyć i posłuchać na żywo Thoma Yorke’a. Brytyjski wokalista i lider grupy Radiohead tym razem przyleci do Polski ze swoim solowym projektem. Więcej na temat jego koncertu przeczytacie TUTAJ. Z kim widzimy się pod sceną?

Open'er 2020: Twenty One Pilots gwiazdami kolejnej edycji festiwalu!

 

Open’er 2020: znamy kolejne gwiazdy festiwalu! Wśród nich Martin Garrix i schafter

Organizatorzy Open’er Festival 2020 totalnie nas zaskoczyli. Dziś poznaliśmy bowiem nie jedną, ale siedem gwiazd kolejnej edycji muzycznego wydarzenia! Oprócz Kendricka Lamara, o którym wspominaliśmy wyżej, festiwalowicze będą mogli posłuchać FKA Twigs, Martina Garrixa, Michaela Kiwanuka, grupy Big Thief, Foals, a także schaftera. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak na Open’erze poradzi sobie 16-letni raper. Schafter wystąpi na imprezie tego formatu po raz pierwszy. Jak oceniacie taki line-up?