Khloé Kardashian i Tristan Thompson spodziewają się drugiego dziecka! To właśnie ta wiadomość, płynąca z zagranicznych mediów, zaskoczyła nas z samego rana. I szczerze mówiąc, sami nie wiemy, co mamy o tym wszystkim myśleć. W końcu do niedawna mówiło się raczej o rozstaniu pary, w związku z licznymi zdradami, których dopuścił (i zapewne dopuszcza się) koszykarz. I naprawdę trudno przymknąć na to oko, bo z jedną z kochanek Thompson doczekał się przecież niedawno dziecka, co, przynajmniej w teorii, kompletnie złamało serce Kardashiance. Czy postanowiła dać partnerowi jeszcze jedną szansę? Postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie. Dodamy tylko, że celebrytka NIE jest w ciąży. Drugie dziecko Khloé Kardashian i Tristana Thompsona ma urodzić surogatka

Khloé Kardashian i Tristan Thompson spodziewają się drugiego dziecka! Ale... jak to?

Możemy potwierdzić. Mała True już niebawem doczeka się rodzeństwa. Dziecko zostało poczęte w listopadzie – dowiadujemy się od oficjalnego przedstawiciela Kardashianki.

„Khloé jest niesamowicie wdzięczna wyjątkowej surogatce, dzięki której możliwe jest to piękne błogosławieństwo” – podaje komunikat, w którym znajduje się także prośba o życzliwość i uszanowanie prywatności Khloé, tak, aby mogła skoncentrować się na rodzinie. 

Dlaczego mowa głównie o Khloé? No cóż, jak podaje źródło para, pomimo tego, że zdecydowała się na drugie dziecko, nie zamierza wracać do siebie. I nie rozmawiała ze sobą od grudnia ubiegłego roku, oczywiście poza kwestami dotyczącymi jej wspólnego dziecka – czteroletniej córeczki True. Okazuje się bowiem, że drugie dziecko Khloé Kardashian i Tristana Thompsona zostało poczęte ZANIM na jaw wyszły nowe zdrady Thompsona i fakt, że ponownie zostanie ojcem, tyle że nie dziecka swojej partnerki... Z tej perspektywy informacja o drugim dziecku pary wydaje nam się mniej zaskakująca (zwłaszcza, że ostatnio zaskakuje nas już coraz mniej), choć niewątpliwie cała ta akcja zasługuje na status „to skomplikowane”. 

Drugie dziecko Khloé Kardashian i Tristana Thompsona – data porodu, płeć

Póki co nie wiemy, jeszcze kiedy drugie dziecko Khloé i Tristana przyjdzie na świat. Jednak zapewne można się tego spodziewać nawet lada dzień. Wiemy już za to, jakiej będzie płci. Mała True będzie miała siostrę czy braciszka? Braciszka! Surogatka ma urodzić chłopca, jak donosi „US Weekly”, powołując się na liczne źródła. 

Khloé Kardashian i Tristan Thompson – historia związku

Związek Khloé Kardashian i Tristana Thompsona przeszedł do historii w styczniu 2022 roku po tym, jak celebrytka dowiedziała się, że jej partner wdał się w kolejny romans – z Maralee Nicols, która miesiąc wcześniej urodziła mu dziecko. O tym, że zostanie ojcem zapomniał jednak powiedzieć Khloé, kontynuując związek jak gdyby nigdy nic. Być może dlatego, że ich relacja od zawsze była burzliwa. Khloé Kardashian i Tristan Thompson spotykają się mniej więcej od 2016 roku, dwa lata później przyszła na świat ich pierwsza córeczka – True, ale mimo to związek przechodził liczne kryzysy – rozstania i powroty. Teraz jednak jego losy wydają się być przesądzone, choć jak widać, wrótce doczekamy się kolejnego jego owocu. Skoro drugie dziecko Khloé Kardashian i Tristana Thompsona zostało poczęte w listopadzie, nietrudno obliczyć, że urodzi się już niebawem – jeszcze w lipcu albo sierpniu. Będzie to już czwarte dziecko Thompsona, który ma także 5-letniego syna Prince'a ze związku z Jordan Craig.