Khloé Kardashian opowiedziała o swojej walce z rakiem skóry. Kilka miesięcy temu z jej usunięto jej z policzka usunięto znamię, po którym została sporej wielkości blizna. 

Khloé Kardashian miała raka skóry

Khloé Kardashian musiała po raz kolejny przejść operację usunięcia czerniaka. Znamię na policzku, choć nie wyglądało groźnie, było zaatakowane przez komórki rakowe.

Czerniak jest śmiertelny. To było o wiele poważniejsze, niż się spodziewałam – mówiła w „The Kardashians”.

Khloé Kardashian po raz pierwszy mierzyła się z czerniakiem w wieku 19 lat. Wykryto na jej plecach i wycięto. Niestety, nowotwór powrócił. 

instagram.com/khloekardashian/

Khloé Kardashian pokazuje bliznę po wycięciu czerniaka i apeluje: „Jedna wizyta może uratować wam życie”

Khloé udostępniła na Instagramie zdjęcia swojego policzka przed i po operacji, w tym zbliżenia szwów, które jej założono. Kolejne fotografie przedstawiały zauważalne wgniecenie na jej twarzy, które aktualnie celebrytka stara się wypełnić. 

Musieliśmy usunąć guza z policzka, zostało mi wgłębienie. Zdecydowanie nie narzekam, bo wolę mieć wgłębienie niż czerniaka – napisała na Instagramie.

instagram.com/khloekardashian

Zobacz także:

Khloé podkreśliła, że wyznanie jest dla niej niezwykle ważne i czuje, że pokazując takie zdjęcia przestrzega innych przed czerniakiem:

Odkąd opowiedziałam o swoich doświadczeniach, otrzymałam masę wiadomości od osób, które postanowiły zbadać swoje znamiona. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co stałoby się gdybym nie umówiła się do dermatologa [...] Jedna wizyta może uratować wam życie – zaapelowała.