Khloé Kardashian jest zakochana? Od pewnego czasu w mediach krążą doniesienia, według których Kardashianka spotyka się z jednym z uczestników „Too Hot To Handle”, czyli gorącego reality-show produkowanego przez Netflix. Połączono ją z 24-letnim Harrym Jowseyem, który teraz spełnia się w roli influencera i youtubera. Tym razem celebrytka nie pozostała obojętna na pojawiające się w sieci pogłoski. Skomentowała je krótko i dosadnie za pośrednictwem Instagrama.

Khloé Kardashian spotyka się z uczestnikiem „Too Hot To Handle”?

Jeden z moich najbliższych przyjaciół pracuje w bardzo znanej agencji PR w LA i potwierdza, że Khloé Kardashian i Harry Jowsey rozmawiają ze sobą. Najwyraźniej wysyłali sobie DM-y oraz smsy, a ubiegłej nocy on wziął Bentleya i kwiaty, by dostarczyć je do jej domu – brzmi treść anonimowej wiadomości opublikowanej na profilu @theekarjenners, za którego stworzenie odpowiadają fani (albo tylko jeden fan) członkiń klanu Kardashian-Jenner. Post wzbudził ogromne poruszenie wśród internautów. Wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych i dotarł nawet do Khloé Kardashian

Gwiazda emitowanego przez lata programu „Z kamerą u Kardashianów” postanowiła od razu zdementować plotki na temat jej związku z Harrym Jowseyem. Absolutnie nieprawda – napisała pod wspomnianym już postem. Do tego z wielkich liter. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości – pojawiające się wśród fanów, a także u zagranicznych portali plotkarskich, które zaczęły szukać potwierdzenia tych słów. Najwyraźniej Khloé Kardashian i Harry’ego Jowseya nie łączy nic specjalnego.

Nie wiadomo, czy celebrytka aktualnie się z kimś spotyka. Przypomnijmy, że niedawno zakończyła związek z Tristanem Thompsonem. Łączyła ich bardzo burzliwa relacja. Popularny koszykarz miał na swoim koncie liczne zdrady. O jednej z nich dowiedzieliśmy się pod koniec ubiegłego roku.