Poleć Emirates, największą na świecie międzynarodową linią lotniczą, do Dubaju i ciesz się niezapomnianym rodzinnym wyjazdem w niższej cenie dzięki ofercie bezpłatnego pobytu, zabawy i jedzenia dla dzieci, przygotowanej przez Departament Gospodarki i Turystyki Dubaju (Dubai Tourism).

Atrakcje, które przyciągają turystów z całego świata

Tego lata wybierz się do Dubaju, aby doświadczyć niesamowitych wrażeń, od zwiedzania najwyższego budynku na świecie, Burj Khalifa, zakupy w Dubai Mall, po degustację szerokiej gamy kulinarnych przysmaków czy wyśmienitą zabawę w parkach wodnych. Dubaj oferuje wiele światowej klasy atrakcji przez cały rok, w tym między innymi słynną na całym świecie gościnność i obiekty rekreacyjne czy możliwość bliższego poznania historii i dziedzictwa miasta dzięki doświadczeniom kulturalnym. 

Odwiedzający mogą korzystać z niesamowitych ofert, dzięki którym ich letnie wakacje będą zarówno dostępne dla każdego, jak i fascynujące, w tym:

 • JA The Resort – Ciesz się szeregiem aktywności, od golfa i jazdy konnej po odprężający relaks na 800 metrach złotego piasku.  Rodziny mogą zaoszczędzić do 30%, dzięki temu, że pobyt, posiłki i zabawa w klubie dla dzieci jest bezpłatna przy rezerwacji do 31 sierpnia 2023 r.
 • Park Hyatt Dubai – Park Hyatt, gdzie znajdują się dwie laguny przy plaży, Dubai Creek Golf & Yacht Club oraz wiele restauracji, oferuje atrakcje dla całej rodziny.  Dzieci poniżej 13 roku życia mogą przebywać i korzystać z posiłków za darmo podczas pobytów od 1 maja do 31 sierpnia 2023 roku.
 • Atlantis, The Palm – Ten znany na całym świecie ośrodek ma wiele do zaoferowania, od 105 zjeżdżalni i przejażdżek na terenie parku wodnego Aquaventure po wykwintną japońską kuchnię w Nobu.  Zarezerwuj swoje wakacje w Atlantis, a dzieci poniżej 14 roku życia otrzymają pobyt za darmo przy rezerwacji między 4 czerwca a 30 września 2023 roku.
 • Rove Hotels – Stylowe, zabawne i przystępne cenowo Rove Hotels, posiadają dziewięć obiektów rozsianych po całym Dubaju, w tym Dubai Marina, City Walk i La Mer. Pobyt i posiłki są bezpłatne dla dzieci w przypadku pobytów od 1 maja do 31 sierpnia 2023 r.
 • Expo City Dubai – Pozwól wyobraźni swoich dzieci swobodnie wędrować po Expo City Dubai, które oferuje bezpłatny wstęp dla dzieci w wieku poniżej 12 lat do 31 sierpnia 2023 roku.  W mieście przyszłości na odwiedzających czeka szereg atrakcji, w tym Al Wasl Plaza, pawilon ZEA w kształcie sokoła i Terra - The Sustainability Pavilion.
 • At the Top – Dzieci poniżej 12 roku życia w towarzystwie dwóch osób dorosłych mogą bezpłatnie zwiedzić najwyższy budynek świata w okresie od 1 maja do 31 sierpnia 2023 roku. Wspaniały Burj Khalifa wznosi się nad panoramą Dubaju i znajduje się obok Dubai Mall, przyciągając turystów z całego świata od otwarcia w 2010 roku. Jest to nie tylko najwyższa wolnostojąca konstrukcja na świecie, ale także wieżowiec wyposażony w najszybsze dwupoziomowe windy, poruszające się z prędkością 10 metrów na sekundę. Ze 124. piętra turyści mogą przyjrzeć się światu poniżej przez teleskopy o dużej mocy i wyjść na publiczny zewnętrzny taras widokowy, by zachwycić się panoramą miasta. Z kolei na 125. piętrze, które znajduje się na wysokości 456 metrów, przed zwiedzającymi, po wejściu na przestronny pokład, w promieniu 360 stopni wyłania się oszałamiająca panorama miasta.

Wypatruj w nadchodzących miesiącach więcej ekscytujących ofert, aby jak najlepiej wykorzystać letnią podróż do Dubaju z Emirates. Pełna lista ofert znajduje się tutaj.

Aby jak najlepiej wykorzystać wakacje w Dubaju, warto zobaczyć następujące atrakcje i wydarzenia dla rodzin:

 • Aquaventure Waterpark – Fantastyczne zjeżdżalnie wodne, place zabaw i wiele atrakcji na prywatnej plaży o długości ponad 1 km. Korzystaj ze 105 zjeżdżalni wodnych, w tym Leap of Faith, Aquaconda i ulubionej przez rodziny, Surf's Up wave rider. Poszukiwacze wrażeń mogą udać się na Shark Safari w otoczeniu niezliczonej ilości rekinów lub wybrać się w wyjątkową podróż, by poznać życie morskie dzięki nowemu programowi Mini Marine Biologist. Zabawa dla całej rodziny z atrakcjami dla najmłodszych, dzięki którym mogą odkrywać największą na świecie strefę dla dzieci z 16 atrakcjami, w tym pierwszym na świecie dziecięcym samochodem rajdowym i zjeżdżalnią tornado.
 • La Perle theatre show – La Perle umiejętnie łączy zapierającą dech w piersiach choreografię z odważnymi akrobacjami. Stworzona przez legendarnego Franco Dragone, historia La Perle opowiada historię połowów pereł w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w spektakularnym stylu dzięki teatrowi wodnemu, gdzie tryskające wodospady i potoki deszczu wypełniają scenę, aby w ciągu kilku sekund odpłynąć.
 • IMG World of Adventures – Największy kryty park tematyczny w Dubaju pozwala zachować chłód, równocześnie ożywiając bohaterów Marvela i Cartoon Network. Ten rozległy park zajmuje powierzchnie większą niż 28 piłkarskich boisk, dlatego warto wybrać się na eskapadę w wygodnych butach.
 • The Museum of the Future – Muzeum Przyszłości, zaprasza odwiedzających w każdym wieku, aby zobaczyć, dotknąć i stworzyć obraz wspólnej przyszłości. We wnętrzach tego niesamowitego budynku, który został uznany za jeden z najpiękniejszych na świecie, można poznać przyszłość za 50 lat w niesamowicie wciągającym i zmysłowym doświadczeniu. Dzieci pokochają latające roboty. 
 • Sheikh Mohammed Culture for Cultural Understanding (SMCCU) – Odwiedź pięknie odrestaurowany dom z wieżą wiatrową w historycznym sąsiedztwie Al Fahidi i poznaj bliżej kulturę i zwyczaje Dubaju.

Odkrywaj Dubaj z Emirates

Z Emirates każdy turysta znajdzie coś dla siebie podczas zwiedzania Dubaju, zwłaszcza osoby zainteresowane letnim wyjazdem.

 • Program My Emirates Pass Pasażerowie lecący do lub przez Dubaj, którzy okażą kartę pokładową oraz ważny dokument tożsamości, mogą cieszyć się fantastycznymi zniżkami w setkach punktów handlowych, rekreacyjnych i gastronomicznych, a także w luksusowych spa i w innych miejscach Dubaju oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aby zobaczyć wszystkie oferty My Emirates Pass, odwiedź stronę www.emirates.com/myemiratespass
 • Partnerzy Skywards: Członkowie wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą gromadzić mile za codzienne wydatki w punktach sprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wymieniać je na bilety-nagrody, wyższą klasę podróży, a także bilety na koncerty i wydarzenia sportowe. Więcej o Emirates Skywards tutaj: https://www.emirates.com/pl/polish/skywards/.

Linie Emirates wznowiły loty do ponad 130 miejsc, na sześciu kontynentach i obecnie obsługują codzienne rejsy na trasie Warszawa (WAW)-Dubaj (DXB).

Więcej informacji można znaleźć na stronie emirates.com. Bilety kupisz na stronie, w biurach sprzedaży Emirates, w biurach podróży lub za pośrednictwem internetowych biur podróży.