Tydzień temu odbyła się premiera drugiej części serialu Chilling Adventures of Sabrina z Kiernan Shipką w roli głównej. W związku z tym, od kilku dni nie myślimy o niczym innym, jak tylko o Sabrinie, jej cioteczkach oraz (a może nawet przede wszystkim!) o Nicholasie Scratchu, czyli największym ciachu magicznej produkcji Netflixa (w tej roli niezwykle przystojny Gavin Leatherwood). Jeżeli oglądacie drugi sezon Chilling Adventures of Sabrina, to doskonale wiecie, że między nastoletnią czarownicą oraz jej szkolnym kolegą zrodziło się pewne uczucie. W związku z tym, wielu fanów miało nadzieję, że miłość połączy Kiernan Shipkę i Gavina Leatherwooda również w życiu prywatnym. Musimy przyznać, że tworzyliby naprawdę uroczą parę, jednak na razie ich związek jest niemożliwy. Okazuje się bowiem, że serialowa Sabrina Spellman spotyka się z kimś innym!

Kiernan Shipka, serialowa Sabrina, oświadczyła się Noah Centineo! >>>

Kiernan Shipka ma nowego chłopaka. Kim jest Charlie Oldman?

Kiernan Shipka potwierdziła właśnie, że jest zakochana! Gwiazda serialu Chilling Adventures of Sabrina od jakiegoś czasu spotyka się bowiem z Charlie’m Oldmanem. Nazwisko brzmi znajomo, prawda? Tak! Otóż, nowy chłopak Kiernan Shipki jest synem Gary’ego Oldmana – aktora, którego możecie kojarzyć między innymi z Harry’ego Pottera (Gary Oldman wcielał się w postać Syriusza Blacka). Wiedźma spotyka się z synem czarodzieja – nie mogłoby być bardziej magicznie! Spekulacje na temat tego, że Kiernan i Charlie są parą trwały od dawna. Widziano ich już kilka razy publicznie. Jednak dopiero teraz zakochani potwierdzili swój związek. Syn Gary'ego Oldmana opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości - młodzi celebryci wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych!

Zdjęcie zakochanych, które Charlie Oldman opublikował na swoim profilu na Instagramie znajdziecie w naszej galerii. Naszym zdaniem Kiernan i jej nowy chłopak wyglądają niezwykle uroczo! A co wy sądzicie? Pasują do siebie?

„Chilling Adventures of Sabrina” już na Netflix. Dlaczego warto oglądać ten serial? Rozmawiamy o tym z Kiernan Shipką, czyli tytułową Sabriną [WYWIAD] >>>