Noah Centineo ma teraz swoje pięć minut. Zdecydowanie zawdzięcza to dwóm produkcjom Netflixa, w których pojawił się w tym roku - Do wszystkich chłopców, których kochałam oraz Sierra Burgess jest przegrywem. Choć to filmy przede wszystkim dla młodszych odbiorców, nie tylko nastoletnie dziewczyny doceniły talent, a przede wszystkim urodę Noah. 22-latek stał się idealnym materiałem na crusha, a jego plakaty zawisły w niejednym pokoju i niejednej szkolnej szafce. Urok osobisty młodego aktora, uśmiech, na widok którego nie sposób też się nie uśmiechnąć, poczucie humoru oraz dystans to niewątpliwe atuty filmowego Petera Kavinsky'ego. Jak się okazuje, doceniane nie tylko przez randomowe dziewczyny z całego świata, ale również te bardziej znane. Do fanklubu Noah Centineo dołączyła właśnie Kiernan Shipka, czyli serialowa Sabrina z Chilling Adventures of Sabrina, jednego z najnowszych, w dodatku bardzo udanych seriali Netflixa. Kiernan, do tej pory kojarzona głównie z roli Sally Draper w Mad Menie, zdecydowała się na odważną propozycję! 

Noah Centineo - kim jest i dlaczego dziewczyny na całym świecie oszalały na jego punkcie? >>>

Kiernan Shipka oświadczyła się Noah Centineo

Kiernan Shipka jest do tego stopnia oczarowana Noah, że postanowiła publicznie się mu oświadczyć. Pewnie niejedna z Was zrobiła to wcześniej i również liczyła na jakiś odzew, ale to właśnie deklaracja serialowej Sabriny spotkała się z szerokim zainteresowaniem. Kiernan wrzuciła na swoje Instagram Stories screen ze zdjęciem Noah, oznaczyła niewiele starszego od siebie aktora i napisała, że jeśli tylko jest zainteresowany, chętnie zostanie jego dziewczyną. Oczywiście całość miała mieć humorystyczny wydźwięk, ale internauci, jak to internauci, szybko podchwycili temat, zaczęli repostować post Kiernan oraz tweetować, że młodzi aktorzy tworzyliby całkiem udaną parę. Inni docenili przede wszystkim fakt, że tym wpisem aktorka udowodniła, że jest po prostu jedną z nas - normalną dziewczyną, która po obejrzeniu Do wszystkich chłopców, których kochałam, zamarzyła, żeby mieć takiego chłopaka, jak Peter Kavinsky. I za to lubimy ją jeszcze bardziej! A co na to wszystko sam zainteresowany? Noah nie odpowiedział jeszcze na oświadczyny swojej młodszej koleżanki, mimo, że również jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. Choć niewykluczone przecież, że postanowił odpowiedzieć Kiernan w wiadomości prywatnej. 

„Chilling Adventures of Sabrina” już na Netflix. Dlaczego warto oglądać ten serial? Rozmawiamy o tym z Kiernan Shipką, czyli tytułową Sabriną [WYWIAD] >>>