O tym, że źle się dzieje w związku Kim Kardashian i Kanye Westa serwisy plotkarskie rozpisują się już od jakiegoś czasu. Co prawda para spędziła wspólnie Boże Narodzenie i Wielkanoc, a zdjęciami obrazującymi rodzinną sielankę pochwaliła się na Instagramie, jednak anonimowi informatorzy twierdzą, że u Westów nie do końca jest tak kolorowo. Kilka dni po tym, jak dowiedzieliśmy się, że do sprzedaży trafiła kolekcja ubrań dla dzieci zaprojektowana przez Kim i Kanye, na serwisie Radar Online możemy przeczytać, że raper wyprowadził się z domu. Powodem miały być podobno niesprzyjające warunki do pracy. 

KIM KARDASHIAN I KANYE WEST ZAPROJEKTOWALI UBRANIA DLA DZIECI >>>

Dla Westa ostatnie miesiące były dość ciężkie. Pod koniec roku odwołał trasę koncertową i z powodu bardzo złego stanu psychicznego trafił do szpitala. Ostatnio z kolei usunął swoje konta na Instagramie i Twitterze, gdzie do tej pory był bardzo aktywny. Nie pojawił się również na niedawnej Gali Met. Na czerwonym dywanie Kim pozowała sama. 

KANYE WEST ZNIKNĄŁ Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH >>>

Zainteresowani nie ustosunkowali się jeszcze do doniesień na ich temat. Jednak w przypadku Kim ciężko liczyć na jakąkolwiek reakcję, gdyż zdaniem informatora Radar Online, celebrytka już od dawna stara się za wszelką cenę ukryć przed najbliższymi, że jej małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Myślicie, że nadchodzi wielki koniec Kimye?