Jak większość panien młodych Kim Kardashian podchodzi bardzo emocjonalnie do swojego wesela, zwłaszcza w pierwszą rocznicę ślubu. Wspomnienia, którymi podzieliła się na Instagramie to między innymi wieczór panieński, brunch w dniu przed ślubem i spacer z Valentino po jego ogrodach.

 

 

 

Kim umieściła zdjęcie z wieczoru panieńskiego z podpisem: "Nigdy nie zapomnę mojego wieczoru panieńskiego i przemówień wszystkich moich najlepszych przyjaciółek, które przyleciały świętować do Paryża! Kocham Was!"

 

 

Oto kolejne grupowe zdjęcie wraz z najważniejszymi gośćmi i osobistościami francuskiej mody:

 

 

Na tym zdjęciu wraz z Kim i Kanye widzimy Andre Leona Talley z Vogue, Giancarlo Giammetti (dyrektora Valentino) oraz samego Valentino Garavani.

 

 

A oto kilka wspólnych fotek zakochanych. Kayne wyjątkowo się uśmiecha!

 

 

 

 

 

Z okazji rocznicy macocha Kayne udzieliła wywiadu: "Kim i Kanye wciąż zachowują się jak na miesiącu miodowym. Myślę, że ich małżeństwo będzie trwało już zawsze."

Brenda, żona Reya Westa (ojca Kanye) kontynuuje: "Kiedy dowiedziałam się, że są razem pomyślałam, że to idealna osoba dla Kanye. On jest samcem alfa, ale szanuje że Kim również ma silną osobowość i potrafi o siebie zadbać."

 

 

D.U