W telewizyjnej Siódemce i na platformie Player wystartował właśnie szósty sezon programu „Hotel Paradise”. W luksusowej willi w Panamie zamieszkała nowa grupa żądnych sławy i miłosnych uniesień singli i singielek. Internauci szybko odkryli, że jednym z uczestników randkowego reality show został Grzegorz Głuszcz, którego możecie już kojarzyć z innej popularnej produkcji telewizyjnej.

Grzegorz Głuszcz - ile ma lat i skąd pochodzi?

Grzegorz jest jednym z młodszych uczestników szóstego sezonu programu „Hotel Paradise” - ma 24 lata. Mieszka i pracuje w Warszawie. Pochodzi z położonej na obrzeżach stolicy dzielnicy o nazwie Białołęka.

Grzegorz Głuszcz - praca, zainteresowania

Dla większości z was ta informacja z pewnością nie będzie zbyt wielkim zaskoczeniem. Podobnie jak spora część uczestników programów telewizyjnych typu bikini reality, Grzegorz Głuszcz zarabia na życie jako trener personalny. Wśród jego klientów nie brakuje znanych osobistości.

Na co dzień jestem trenerem gwiazd. Trenuję osoby ze świata show-biznesu. Pomagam również z przygotowaniach na gale freak-fightowe MMA - mówi o sobie w wideo-wizytówce do programu „Hotel Paradise”.

Jego największą pasją jest sport, ale w wolnym czasie zajmuje się tworzeniem muzyki. Jego marzeniem jest własne studio nagraniowe. Ma już na swoim koncie kilka utworów hip-hopowych.

Grzegorz Głuszcz - związki, „Hotel Paradise”, „Magia nagości”

Grzesiek otwarcie przyznaje, że prowadził do tej pory dość bogate życie uczuciowe i erotyczne.

Kobiet w moim życiu miałem tyle, że nie policzę na palcach rąk i stóp - wyznał.

Od jakiegoś czasu powoli rozgląda się jednak za stałą partnerką.

Zobacz także:

Po ostatnim rozstaniu korzysta z życia singla. Imprezuje i randkuje, w międzyczasie czekając na tę jedną jedyną. Jest typem romantyka i jak już się zakocha, to swoją wybrankę traktuje jak księżniczkę i chciałby jej podarować nawet gwiazdkę z nieba. Nie daje jej powodów do zazdrości. Jednak jego ostatni, siedmiomiesięczny związek był bardzo wybuchowy i toksyczny - czytamy w opisie na oficjalnej stronie programu.

Co ciekawe, najbardziej spostrzegawczy fani programu „Hotel Paradise” szybko odkryli, że randkowy show TVN7 nie jest bynajmniej jego telewizyjnym debiutem. Okazuje się bowiem, że Grzegorz jakiś czas temu brał udział w... „Magii nagości”, czy budzącym spore kontrowersje hicie stacji Zoom TV. Trenera - w pełnej okazałości - można było oglądać w drugim odcinku pierwszego sezonu polskiej wersji show.

Grzegorz Głuszcz - Instagram

Podobnie jak pozostali uczestnicy ostatnich sezonów „Hotelu Paradise”, Grzegorz założył zupełnie nowy, oficjalny profil w serwisie Instagram (@grzes.hotelparadise6). Jego starsze zdjęcia wciąż jednak możecie obejrzeć na jego dotychczasowym koncie o nazwie @ten_trener_z_insta.

Myślicie, że dzięki występowi w „Hotelu Paradise” Grzegorz zagrzeje na dłużej miejsce w przestrzeni publicznej?