Kim jest Łukasz Jakóbiak? Dziennikarz, osobowość internetowa i mówca motywacyjny to obecnie jedna z najbardziej barwnych i przy okazji kontrowersyjnych postaci postaci polskiego show-biznesu. Urodzony w Kozienicach i wychowany w Radomiu 34-latek jest uznawany za jednego z najlepiej ubranych Polaków. Jego działalność w mediach i metody działania budzą jednak wyjątkowo skrajne emocje. Niektórzy uważają go za przykład człowieka, który spełnia swoje największe marzenia a inni za... oszusta i stalkera. Co wiemy o Łukaszu Jakóbiaku, którego już od 6 września można oglądać w programie "Azja Express 2" na TVN?

ZOBACZ: ŁUKASZ JAKÓBIAK - fala hejtu za udawane spotkanie z Ellen DeGeneres. Fani się obrazili?

Łukasz Jakóbiak - Instagram

Łukasz Jakóbiak to dziecko internetu, które stara się być na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi. Na obserwowanym przez ponad 100 tys. użytkowników profilu Łukasza Jakóbiaka na Instagramie znaleźć można już przeszło 1300 postów.

 

Kolejna sportowa miłość #surf #sport #weekend

Post udostępniony przez Łukasz Jakóbiak (@20m2) 27 Sie, 2017 o 8:24 PDT

Łukasz Jakóbiak - YouTube

Od tego wszystko się zaczęło! Dokładnie 19 kwietnia 2012 roku Łukasz założył swój kanał na YouTube o nazwie "20m2", gdzie zaczął umieszczać nagrywane smartfonem rozmowy z celebrytami. Internetowy talk-show bardzo szybko zyskał olbrzymią popularność. Aktualnie kanał Łukasza Jakóbiaka na YouTube subskrybuje ponad 345 tys. użytkowników serwisu.

Łukasz Jakóbiak - wzrost

Wiele osób uważa Łukasza Jakóbiaka za bardzo przystojnego mężczyznę. Dziennikarz najczęściej prezentuje się bowiem bardzo korzystnie ze swoimi 184 cm wzrostu i wyrzeźbioną na siłowni sportową sylwetką nawet w zwykłym, białym T-shircie i dżinsach.

Łukasz Jakóbiak - partnerka

Twórca "20m2 Łukasza" bardzo rzadko wypowiada się na tematy, które nie są ściśle związane z jego życiem zawodowym i bieżącymi projektami. Łukasz Jakóbiak jak na razie nie zdradził publicznie, czy jest w związku.

Łukasz Jakóbiak - memy

Każda osobistość ze świata show-biznesu, która wywołuje medialny szum prędzej czy później staje się bohaterem internetowych memów. Nie inaczej było z Łukaszem Jakóbiakiem, który największej ilości śmiesznych obrazków i przeróbek doczekał po wizualizacji wizyty w  "The Ellen DeGeneneres Show". Poniżej możecie zobaczyć jeden z nich.

Zobacz także: