Gdyby wziął udział w programie, z pewnością skradłby niejedno serce! Jest bowiem nie tylko przystojny, ale i charyzmatyczny. A do tego ma ciekawą pasję. On jednak woli pozostać bohaterem drugiego planu. Maciej Kasprzyk, bo właśnie o nim mowa, jest lektorem „Love Island”. Jego głos znacie więc doskonale, pora więc poznać bliżej jego samego.

Jak wygląda i kim jest Maciej Kasprzyk, lektor z programu „Love Island”?

Niedawno, bo pod koniec września, końca dobiegła czwarta edycja „Love Island” – polsatowskiego show, którego uczestnicy walczą nie tylko o pieniądze, ale i o miłość. A także o rozpoznawalność, bo udział w programie dla wielu bywa trampoliną do sukcesu. Tegorocznych uczestników show na pewno znacie więc doskonale (jeśli nie, zachęcamy do uważnej lektury Glamour.pl, gdzie czeka na was cała masa artykułów na ich temat), najwyższa pora poznać więc kogoś, kogo kojarzycie tylko ze słyszenia – lektora „Love Island” Macieja Kasprzyka, którego humorystyczne komentarze dodają programowi uroku i pikanterii.

Jak wygląda lektor „Love Island”? Jeśli jesteście fanami Noviki możecie go kojarzyć z Instagrama gwiazdy. Maciej Kasprzyk jest bowiem wieloletnim partnerem znanej piosenkarki i DJ-ki. Sam zresztą także jest DJ-em. Od lat siedzi w branży muzycznej, w której występuje pod pseudonimem Mr Lex. Jest też członkiem „Beats Friendly” – założonego przez Novikę kolektywu „w odpowiedzi na wzrastającą jednorodność organizowanych imprez oraz znikomą świadomość istnienia innych gatunków po za popularnym housem”, skupiającego osoby „przyjaźnie nastawione do bitów”. Jak więc widzicie, podkładanie głosu w „Long Island” nie jest jego jedynym zajęciem. 

Znakiem rozpoznawczym Macieja Kasprzyka są modnie przycięte włosy przyprószone siwizną, broda oraz charakterystyczny styl będący miksem rock'n'rollowych klimatów z casualem. Najlepiej zresztą zobaczcie sami. Zdjęcia czekają w naszej galerii. Przypominamy jednak (gdyby ktoś zapomniał!), że Maciej Kasprzyk jest już zajęty. Lektor „Love Island” jest nie tylko w szczęśliwym związku z wspomnianą już Kasią Nowicką, z którą zgrany duet w pracy i w życiu tworzą od ponad 17 lat. W jego sercu ważne miejsce zajmuje też nastoletnia córka Nina, której doczekał się właśnie z Noviką.