Anna Kendrick i Bill Heder: jak długo są razem?

Wspólne zdjęcia Anny Kendrick i Bena Richardsona po raz ostatni zrobiono w 2019 roku. W tym właśnie okresie para rozstała się, tym samym bezpowrotnie kończąc wieloletni związek. Jak donosi źródło PEOPLE, gwiazda spotyka się ze swoim nowym wybrankiem już od ponad roku. Kim jest zatem nowy chłopak Anny Kendrick? Choć początkowo relację tę utrzymywano w tajemnicy, wiemy, że jest nim amerykański aktor, Bill Heder. 

Poznali się już lata temu (...), ale zaczęli spotykać się na długo po tym wydarzeniu - twierdzi źródło PEOPLE. 

Świat show-biznesu rządzi się własnymi prawami - to rzeczywiście imponujące, że udało im się utrzymać tę relację w sekrecie przez tak długi okres. Powodem takiego stanu rzeczy z całą pewnością mogły być pandemiczne okoliczności:

Oboje bardzo cenią sobie prywatność, a podczas pandemii było o nią łatwiej (...) Przez cały czas się śmieją. Anna jest naprawdę bardzo, bardzo szczęśliwa - czytamy dalej. 

Z kolei w Us Weekly czytamy, że zarówno Anna, jak i Bill byli akurat „singlami w tym samym czasie” - właśnie wtedy, w naturalny sposób, zbliżyli się do siebie:

Oni naprawdę są w sobie zakochani i rozśmieszają się nawzajem – bardzo. Utrzymują swój związek w tajemnicy, ale ich przyjaciele o wszystkim wiedzą - zdradza informator.

Nowy chłopak Anny Kendrick: Bill Heder

Bill Heder (43 lata) to amerykański aktor, którego mogliśmy oglądać w produkcjach takich jak m.in. „Wykolejona” czy „Barry”. Mężczyzna jest laureatem 2 nagród Emmy. Jego charakterystyczna, hipnotyzująca uroda przyciąga wiele fanek. W lipcu 2020 r. Hader i jego ówczesna dziewczyna, Rachel Bilson, postanowili rozstać się w przyjaznych relacjach - zaledwie sześć miesięcy po tym, jak upublicznili swój związek na czerwonym dywanie, podczas uroczystości Złotych Globów.

Kendrick jest młodsza od swojego nowego partnera o 7 lat. Podobno Anna ma także świetny kontakt z 3 córkami aktora i jego byłej żony, Maggie Carey (małżeństwo trwało 12 lat, a jego owocem jest 7-letnia Hayley Clementine, 9-letnia Harper i 12-letnia Hannah Kathryn). 

Co ciekawe, duet ten wystąpił razem w filmie świątecznym „Noelle" Disney+ w 2019 roku, grając wówczas... rodzeństwo. Od samego początku bardzo ciepło wypowiadali się na swój temat w wywiadach. 

Disney+

Zobacz także:

Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych, ponadto - zdaniem informatorów - łączy ich niesamowicie podobne poczucie humoru. Póki co żadna ze stron nie udzieliła jednak komentarza na temat tego związku. Trzymamy kciuki, żeby ich miłość kwitła.