Ana De Armas jest aktualnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. Z pewnością przyczyniła się do tego rola Marylin Monroe, którą Ana zagrała w biografii aktorki „Blonde”. Na Netfliksa wszedł też właśnie nowy film „The Gray Man”, w którym Anę zobaczyć możemy u boku Ryana Goslinga i Chrisa Evansa!

Szczęście dopisuje aktorce także w życiu prywatnym. Od czasu wyprowadzki z Los Angeles, gdzie nie czuła się dobrze, a każdy jej ruch był rejestrowany przez paparazzich, ułożyła sobie życie na nowo. Zakończyła głośny związek z Benem Affleckiem, przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie zaczęła spotykać się właśnie z Paulem Boukadakisem. Od roku tworzą szczęśliwy związek.

Fanki i fani Any zaczęli interesować się nowym przystojniakiem u jej boku. Zebraliśmy więc trochę informacji, które pozwolą wam poznać bliżej Paula Boukadakisa.

Paul Boukadakis – wiek, pochodzenie, szkoła, aktorstwo

Paul Boukadakis urodził się 9 lutego 1984 roku, ma więc 38 lat. Dorastał w Tulsie w Oklahomie. Tam też chodził do liceum – Bishop Kelly High School. Paul interesował się aktorstwem. Na swoim koncie ma nawet parę filmów. Pojawił się między innymi w „A Fuchsia Elephant”, „Dinner with Raphael” czy „Rushers”.

Paul Boukadakis – czym się zajmuje partner Any de Armas?

Paul Boukadakis jest dyrektorem wykonawczym Tindera! Zarządza więc ogromnym imperium randkowym. Zanim objął to stanowisko był współzałożycielem i dyrektorem generalnym w aplikacji Wheel, która służy do udostępniania filmików. Koncepcja wzięła się z zachodu Ameryki – powiedział w „Entrepreneur”. – Wróciliśmy do naszych korzeni. Zazwyczaj pierwsze informacje o nowych produktach dostają osoby z wschodniego lub zachodniego wybrzeża. My chcieliśmy, aby wydarzyło się to najpierw u nas. Zanim jednak Boukadakis wszedł do świata technologii, przez 10 lat pracował jako reżyser teledysków i dyrektor do spraw reklamy. Czy jest coś, czego on nie robił?

Paul Boukadakis – jak poznał się z Aną De Armas?

Para poznała się przez wspólnego znajomego w czerwcu 2021 roku. Ana przyleciała z Los Angeles do Nowego Jorku i tam właśnie zaczęli się spotykać z Paulem. Jako że był to okres pandemii widywali się raczej w domach, z butelką wina, długo rozmawiając i spokojnie poznając się nawzajem. Pierwszy raz sfotografowani zostali we wrześniu 2021 roku. Para zdecydowanie unika kamer, a związek chce utrzymywać w prywatności. Ana doświadczyła już medialnej relacji z Benem Affleckiem, co wspominała jako „okropne doświadczenie”. Raczej więc nie popełni już więc drugi raz tego samego błędu.

Paul Boukadakis i Ana De Armas – jak ich związek wygląda teraz?

Z racji tego, że Paul i Ana stronią od kamer i wspólnego pokazywania się na ściankach, nie wiadomo za wiele o ich związku. Wiemy jednak, że mieszkają razem w Nowym Jorku i są zadowoleni. Ana jest przeszczęśliwa, że nie mieszka już w LA, które uważała za miejsce nie dla niej, „bez odwrotu i drogi ucieczki”.

Anie i Paulowi życzymy dużo spokoju i cudownego rozwoju ich relacji na własnych zasadach.