Weronika Piątek z pozoru ma życie, którego można jej tylko pozazdrościć: internetowa sława, zagraniczne podróże, modne ubrania, intratne współprace ze znanymi markami. Zanim jednak stała się pewną siebie i przebojową dziewczyną, za jaką dziś uchodzi w oczach swoich obserwatorów, zmagała się z poważnymi problemami natury osobistej. Nie jest tajemnicą, że Wero ma za sobą chociażby walkę z depresją czy zaburzeniami odżywiania.

Na początku w ogóle się nie przyznawałam do tego, że jestem chora - wyznała w wywiadzie dla Party.pl.

W końcu jednak zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty. Udała się do psychologa i  tym samym rozpoczęła proces stopniowego powrotu do zdrowia.

Teraz mogę już powiedzieć, że w pełni wyzdrowiałam. Nie chciałabym nawet wracać do tamtych momentów - zdradziła.

Weronika Piątek - ile ma lat i skąd pochodzi?

Weronika Piątek ma 22 lata, co czyni z niej jedną z najmłodszych uczestniczek szóstej edycji randkowego show Polsatu. Pochodzi z Ostródy, ale większość swojego życia spędziła w stolicy Islandii, Reykjaviku. Kilka lat temu wróciła na stałe do ojczyzny. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Weronika Piątek - praca, zainteresowania

Weronika już od dłuższego czasu skrzętnie korzysta ze swojej popularności w social mediach i zarabia na życie jako influencerka. W 2020 roku wystąpiła nawet w emitowanym na Player.pl reality show „Fame czy shame” z udziałem innych popularnych twórców internetowych, takich jak Marta Rentel czy Michał Gała.

Jej hobby to malowanie, rysowanie i... MMA. Na swoim koncie ma już nawet walkę w formule freak fight, która miała miejsce podczas pierwszej gali federacji Elite Fighters. 

Weronika Piątek - związki, „Love Island”

Wero twierdzi, że zgłosiła się do randkowego show Polsatu przede wszystkim po to, aby znaleźć nowego chłopaka. Otwarcie przyznaje, że lubi flirtować i jest kokietką.

Zobacz także:

Pokochałam samą siebie, by móc pokochać kogoś innego - przyznaje.

Nie ukrywa, że w jej typie są przede wszystkim dobrze zbudowani bruneci z niebieskimi oczami i ładnym uśmiechem. Jeśli zaś chodzi o cechy charakteru, które powinien posiadać jej wymarzony partner, to w pierwszej kolejności komunikatywność, poczucie humoru i szczerość.

Weronika Piątek - TikTok, Instagram

Weronika wyrosła na prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Na TikToku (znajdziecie ją tam jako @iamwero, z czym zresztą wiąże się opisywana w mediach afera na temat przejęcia nazwy konta od innej internautki) udało się jej już przekroczyć barierę pół miliona obserwatorów. Coraz większą popularność zdobywa także na Instagramie  - może się tam pochwalić już przeszło 100 tysiącami followersów. 

Myślicie, że udział w „Love Island 6” przysporzy jej nowych fanów?