W końcu musiało to nastąpić. Netflix wyprodukował pierwszy polski reality show. W premierowym sezonie „Love Never Lies Polska” wystąpi sześć młodych par, które w naszpikowanych kamerami willach w gorącej Grecji sprawdzą swoje związki i powalczą o naprawdę duże pieniądze. Haczyk?Co prawda nie wiedzieli tego, zgłaszając się do programu, ale poddani zostaną wielkiej próbie zaufania. A to wszystko przy użyciu najnowocześniejszego wykrywacza kłamstw – eye detect. Jedną z przebojowych uczestniczek tego telewizyjnego eksperymentu jest Wiktoria Mleczek. Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji na jej temat. 

Wiktoria Mleczek – ile ma lat i skąd pochodzi

Wiktoria ma 23 lata. Pochodzi z Chełmka, niewielkiego miasta w województwie małopolskim, w powiecie oświęcimskim. Obecnie mieszka w Krakowie.

Wiktoria Mleczek – praca, zainteresowania

Wiktoria jest projektantką wnętrz. Studiuje architekturę na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Jej zainteresowanie mocno wykraczają jednak poza świat designu. Jej wielką pasją jest moda. Oprócz tego interesuje się wizażem i muzyką. Kocha zwierzęta i często angażuje się w poszukiwania nowych domów dla bezpańskich czworonogów.

Wiktoria Mleczek – związki, „Love Never Lies Polska”

Wiktoria zgłosiła się do pierwszego polskiego reality show Netfliksa razem ze swoim chłopakiem, Jaśkiem. O tym, z jakimi wyzwaniami mierzą się w swoim związku dowiecie się z już pierwszych odcinków „Love Never Lies Polska”, które trafią do oferty streamingowego giganta 25 stycznia.

Wiktoria Mleczek – Instagram, Youtube

Jak większość osób występujących w programach typu reality show, Wiktoria mocno udziela się w mediach społecznściowych. Na Instagramie (jej profil znajdziecie tam pod nazwą @zombieblondie) prezentuje przede wszystkim swoje oryginalne stylizacje oraz dzieli się zdjęciami z podróży. Początkująca influencerka ma także własny kanał na platformie YouTube. Na ten moment znajduje się tam tylko parę filmików makijażowych, ale Wiktoria ostatnio postanowiła wrócić na YouTube, więc wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie pojawiać się będą tam nowe materiały.

Myślicie, że Wiktoria z „Love Never Lies Polska” na dłużej zagrzeje miejsce w polskim show-biznesie?