Myśleliście, że 2018 rok należał do rodziny Kardashian-Jenner? Poczekajcie, aż na świecie pojawi się czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa! Nie mamy wątpliwości, że tuż obok porodu Meghan Markle, będzie to najgłośniejsze wydarzenie 2019. Jak podają amerykańskie media, para spodziewa się właśnie kolejnego potomka. Według informatorów gwiazdorskie małżeństwo zdecydowało się na wynajęcie surogatki, podobnie jak w przypadku swojej najmłodszej córki. Chicago West przyszła na świat w styczniu 2018 roku, a więc niemalże rok temu, właśnie dzięki matce zastępczej. Jest trzecim dzieckiem muzyka i celebrytki. Ze względów zdrowotnych i problemów z utrzymaniem poprzedniej ciąży (Kim cierpi na ciężkie, bardzo rzadkie powikłanie po ciąży zwane łożyskiem przyrośniętym - łożysko zamiast rozłączyć się od ściany macicy po urodzeniu dziecka, pozostaje mocno przymocowane), 38-latka nie mogła zdecydować się na naturalny poród. Okazało się to o tyle bolesne, że od zawsze marzyła o dużej rodzinie, podobnie jak jej mąż, który chciałby mieć co najmniej 7 dzieci. Kim i Kanye wychowują już wspólnie córkę North West urodzoną w 2013 roku oraz syna, który otrzymał imię Saint. W tym roku malec skończy 4 latka i jak podaje US Weekly, niebawem dołączy do niego kolejny chłopiec! Podobno surogatka urodzi parze syna. Podobnie jak płeć czwartego dziecka Kim i Kanye wciąż pozostaje w sferze domysłów i plotek (nie ma oficjalnego potwierdzenia), także termin porodu nie został podany do publicznej wiadomości, chociaż za oceanem otwarcie mówi się, że poród przewidziany jest na maj 2019 roku.

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa, po ubiegłorocznym baby boomie w słynnym klanie, kiedy na świat przyszła Stormi Webster, czyli córka Kylie Jenner i Travisa Scotta (raper naprawdę nazywa się Jacques Webster), wspomniana już Chicago West, czyli trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa, a także True Thompson – córeczka Khloé Kardashian i Tristana Thompsona, będzie 10 (!) wnukiem Kris Jenner. Czy 2019 mógł zacząć się lepiej dla sławnej rodziny?

Zobacz także: Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna”