Kourtney Kardashian niedawno została mamą czwórki. Na początku listopada urodził się jej synek, którego doczekała się ze swoim mężem Travisem Barkerem. Chłopiec dostał imię Rocky. Okazało się, że 44-latka ustaliła zasadę – jej noworodka można zobaczyć tylko na zaproszenie. Według informatorów, jej młodsza siostra go jeszcze nie dostała.

Kim Kardashian nie poznała jeszcze synka Kourtney. Nie dostała potrzebnego zaproszenia?

Od jakiegoś czasu między Kourtney a Kim atmosfera jest napięta. W trzecim sezonie „The Kardashians” mogliśmy śledzić konflikt między nimi. Jednak wszystko wskazywało na to, że topór wojenny został już zakopany. Teraz jednak okazuje się, że 43-latka nie poznała jeszcze swojego siostrzeńca.

Kourtney zamierza zapoznać jej synka ze swoją rodziną na zasadzie „tylko na zaproszenie” – mówi źródło serwisu US Sun. – Kourtney i Travis poinformowali, że przeznaczą ten czas tylko na swoją „nową” rodzinę i odpoczynek. Dopiero później będą zapraszać poszczególnych członków rodziny – indywidulnie.

Wszyscy zastanawiają się, na którym miejscu listy znajdzie się Kim – kontynuował informator. – Pierwsza będzie Kris, ale kto kolejny?

Podobno założycielka marki Lemme chce chronić swoje nowonarodzone dziecko przed zarazkami i bakteriami. Stąd indywidualne spotkania. Kourtney nie chce narażać Rocky’ego na żadne ryzyko. Informator wyznał też, że jest to część jej nowej startegii, aby trzymać wszystkich na dystans.

Co sądzicie o rozwiązaniu, na które zdecydowali się Kourntey i Travis?

Kourtney Kardashian – dzieci

Syn celebrytki i muzyka, który właśnie przyszedł na świat jest ich pierwszym wspólnym dzieckiem, którego bardzo wyczekiwali. Oprócz maleństwa para ma również dzieci z poprzednich związków. Kourtney jest jeszcze mamą trójki – Masona, Penelope i Reigna, których doczekała się ze Scottem Disickiem. Travis natomiast jest ojcem dwójki nastoletnich dzieci – Alabamy i Landona.

Teraz ich patchworkowa rodzina powiększyła się o wspólnego synka Rocky'ego.

Zobacz także: