Prawdopodobnie kiedy myślicie o Kim Kardashian, pierwsze, co przychodzi wam na myśl, to idelna figura, piękne długie włosy i nieskazitelny makijaż. Cóż, taki obraz celebrytki kreują w mediach społecznościowych, nie tylko Kim i jej siostry. Nic więc dziwnego, że, gdy Kardashianka postanowiła pokazać się sauté (co powinno być totalnie normalne), wywołała niemałe poruszenie. Jak się oczywiście okazuje 42-latka nie zawsze wygląda idealnie. Zobaczcie TikToka, w którym Kim występuje kompletnie naturalnie.

Kim Kardashian pokazała się bez makijażu i doczepianych włosów

Na wspólnym koncie bizneswoman i jej córki North na TikToku pojawił się filmik, w którym lip-syncują one do piosenki „Baby It’s Cold Outside”. Obie są w piżamach i wyglądają, jakby właśnie się obudziły i postanowiły nagrać krótkie wideo dla swoich fanek i fanów. Z racji tego możemy zobaczyć Kim w zupełnie nowym wydaniu, ponieważ gwiazda przyzwyczaiła nas do zupełnie innego wizerunku.

Celebrytka pokazała się w mokrych włosach, które wcale nie sięgają jej prawie do pasa (jak zazwyczaj). Sięgają jej do ramion! Właśnie to jest ich prawdziwa długość. Różni się też ich objętość. Kim znana jest ze swoich lśniących, falowanych włosów o dużej objętości. Na wspomnianym filmiku są one po prostu… normalne. Dodatkowo gwiazda reality show nie miała na sobie makijażu, czym jeszcze bardziej podkreśliła swoją naturalność.

Pokazanie się przez 42-latkę w takim wydaniu jest bardzo ważnym krokiem. Tak, nadal! Cały czas idealizujemy naszych idoli i nasze idolki, a już w szczególności siostry Kardashian-Jenner, które przecież „zawsze wyglądają jak na czerwony dywan”. Założycielka marki Skims pokazała, że nie do końca tak jest. I bardzo dobrze!

Kim Kardashian – fryzury i powrót do brązu

Przez ostatnie miesiące mogłyśmy i mogliśmy oglądać Kim w wielu wydaniach, a jej fryzura zmieniała się co kilka miesięcy. W maju, podczas MET Gali, Kardashianka zadebiutowała w platynowym blondzie, który utrzymywała na swojej głowie dość długo.

Pod koniec roku zmieniła kolor na nieco cieplejszy „honey blonde”, przez co momentalnie znalazł się on na liście najmodniejszych odcieni włosów na zimę 2022/2023.

Ten blond mógł być jedynie momentem przejściowym, ponieważ na koniec grudnia Kim pokazała się w nowym (starym) kolorze włosów, a mianowicie… brązie. Tak, Kim wróciła do korzeni i znów jest brunetką.

Zobacz także:

W którym wydaniu lubiłyście i lubiliście ją najbardziej? Platynowym blondzie, ciepłym blondzie, czy w brązie? A może w naturalnej wersji?