Spekulacje, które pojawiły się na początku roku, okazały się prawdą. Kilka tygodni temu serwis E! News podał, że Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Według informatorów magazynu para zdecydowała się na wynajęcie surogatki, tak jak w przypadku swojej najmłodszej córki, Chicago West, która przyszła na świat rok temu. Rewelacje potwierdziła 38-letnia celebrytka, która wystąpiła w programie Watch What Happens Live with Andy Cohen ze swoimi siostrami, Kourtney i Khloé. Wyznała także, w jakich okolicznościach powiedziała o tym innym.

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka

Prowadzący program, w którym gościem były siostry Kardashian, zapytał ją wprost, czy ona i Kanye West pracują nad kolejnym dzieckiem. Odpowiedź była twierdząca. Ze względu na kłopoty zdrowotne, na które cierpiała podczas ciąży z North oraz Saintem, Kim już drugi raz zdecydowała się na matkę zastępczą. Zdradziła również, że zna już płeć – za kilka miesięcy do rodziny Kardashian-West dołączy chłopiec! Celebrytka wyznała, że podczas świątecznej imprezy upiła się i powiedziała kilku osobom, że w drodze jest jej kolejne dziecko. Niestety nie pamięta, komu dokładnie i w ten sposób wiadomość przedostała się mediów. Zobaczcie wideo z programu w galerii powyżej.

Wygląda na to, że obok narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego, pojawienie się na świecie kolejnego maleństwa Kim Kardashian i Kanye Westa będzie najgłośniejszym wydarzeniem 2019 roku. Niestety nie wiemy dokładnie, kiedy urodzi się drugi syn gwiazdorskiej pary.

Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna” >>>