Już za kilka dni, bo 21 czerwca zadebiutuje nowy projekt Kim Kardashian West - marka kosmetyczna KKW Beauty. Na oficjalnym Instagramie brandu, który zgromadził już ponad 50 tysięcy followersów, wczoraj pojawiła się oficjalna informacja. Wystartowała także strona internetowa, gdzie można zapisać się do newslettera i być na bieżąco z tym, co przygotowała dla nas celebrytka.

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie znajdzie się w ofercie KKW Beauty. Podejrzewamy jednak, że estetyka produktów będzie zbliżona do tego, co pojawiło się w ramach wspólnej linii Kim i Kylie Jenner, mającej premierę w kwietniu tego roku. Na kolekcję KKW by Kylie Cosmetics złożyły się cztery pomadki w płynie utrzymane w typowych dla Kim odcieniach nude. Jest też oczywiście taka opcja, że Kim będzie chciała zaproponować coś zupełnie innego, niż jej młodsza przyrodnia siostra (a w dodatku bardzo obrotna, bo trafiła właśnie na listę 100 najbogatszych gwiazd show-biznesu według magazynu Forbes i w ostatnim roku zarobiła 41 milionów dolarów!). Kto wie, może Kim postawi na przykład na produkty do pielęgnacji włosów albo skóry? 

Przypominamy, że nie jest to jedyne przedsięwzięcie oscylujące wokół tematyki urodowej, nad jakim celebrytka obecnie pracuje. Kim będzie miała również własny program telewizyjny Glam Masters na kanale Lifetime. Jego uczestnikami będą blogerzy beauty, a na zwycięzcę czeka możliwość bliskiej współpracy z gwiazdą.