35-letnia gwiazda planowała poród na Boże Narodzenie. Stąd pojawiły się nawet plotki o tym, że para planowała nazwać swojego syna... Jezus. Nie znamy jeszcze decyzji w sprawie imienia (a można się spodziewać, że będzie równie oryginalne co połączenie North West), ale wiemy na pewno, że termin porodu mocno się przyspieszył. Miało to związek z pogarszającym się stanem zdrowia przyszłej mamy. Kim wrzuciła wczoraj na Instagram zdjęcie z łazienki, na którym widać jej duży brzuch. Dodała podpis "Ready whenever you are lol". 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Mama i jej syn czują się dobrze, a dobrą nowinę podała dalej także szczęśliwa babcia - Kris Jenner, która poinformowała o tym swoich fanów na Twitterze

AKTUALIZACJA

Kim Kardashian i Kanye West poinformowali na Instagramie, że zapadła już decyzja o imieniu ich syna. Kim ułożyła portret rodziny z emoji. Pamiętacie pomysł z imieniem Jezus? Ostatecznie para zdecydowała się na inne, ale równie oryginalne imię, które ma też związek ze zbliżającymi się Świętami. Chłopiec będzie nazywał się... Saint West.