Sesje świąteczne klanu Kardashian-Jenner to już tradycja. Kris Jenner przez lata aranżowała spotkania z fotografem i dbała o to, aby na zdjęciach pojawiali się wszyscy członkowie rodziny. Sprawa nieco się skomplikowała, gdy córki celebrytki dorosły. Kim, Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie mają teraz własne obowiązki. Co więcej, cztery siostry Kardashian-Jenner są już mamami. Jednak Kim Kardashian postanowiła kontynuować rodzinną tradycję. W ubiegłym tygodniu celebrytka opublikowała na Instagramie świąteczne zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi dziećmi oraz mężem.

Kartka świąteczna rodziny West 2019 - czytamy pod postem Kardashianki. North, Saint, Chicago oraz Psalm, czyli pociechy Kim Kardashian i Kanye’ego Westa, wyglądają naprawdę uroczo. Ale fani zwrócili uwagę na pewien (istotny) szczegół. Podejrzewali, że członkini klanu Kardashian-Jenner wkleiła swoją najstarszą córkę do zdjęcia.

Kim Kardashian wkleiła North West do świątecznego zdjęcia! Dlaczego celebrytka użyła Photoshopa?

Okazuje się, że fani mieli rację! Kim Kardashian była gościem programu The Ellen Show. W rozmowie z Ellen DeGeneres celebrytka przyznała, że przerobiła świąteczną kartkę. Użyła Photoshopa, aby wkleić North do zdjęcia. Dlaczego? Kim Kardashian wyjaśniła, że w dniu, w którym odbyła się sesja zdjęciowa, jej dzieci bardzo się kłóciły. North nie chciała pozować z rodzeństwem. Wiedząc o tym, pozostali członkowie rodziny Kardashian-West usiedli na schodach w taki sposób, aby fotograf mógł potem wkleić North do zdjęcia.

Ulubiony makijażysta Kim Kardashian stworzył autorską kolekcję pędzli do makeupu. Kupicie je w perfumeriach Sephora >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The West Family Christmas Card 2019

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Gru 13, 2019 o 8:18 PST