Gorąca atmosfera wokół rodziny Kardashianów skutecznie podgrzewana przez każdego z jej członków nie słabnie ani na chwilę nawet, gdy nie dzieje się nic szczególnego. Ale gdy coś jest na rzeczy, np. któraś ze sławnych sióstr debiutuje z nowym produktem w ramach swoich marek beauty, internet dosłownie się dla nich zatrzymuje. W ten sposób właśnie Kardashianki wypromowały swoje kosmetyczne imperia. I podobnie rzecz się ma marką beauty Kim Kardashian KKW Beauty i nowymi perfumami KKW Fragrance sygnowanymi jej nazwiskiem – wirtualne kolejki po nie nie maleją od dnia premiery, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami dzienny dochód z ich sprzedaży wynosi… 10 milionów dolarów! Tak, dobrze przeczytaliście: dzienny. Jak to jest możliwe?

Kim nie jest pierwsza – dla Kylie Jenner taka suma była tylko rozgrzewką; limitowany zestaw wakacyjny Kylie Cosmetics w ciągu jednego dnia osiągnął rekordową sumę 18 milionów dolarów!

Jeśli chodzi o nowy zapach Kim, z Instagrama gwiazdy wiemy, że dostępny jest w trzech wersjach zapachowych. Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus o świeżym wykończeniu i cięższy Crystal Gardenia Oud dostępne są w pojemnościach 30 ml za równowartość 150 zł i 75 ml  - 250 zł. Wiemy też, że fanki celebrytki kupują je w ciemno. Butelka przypomina podłużny kryształ, a zapach jest typową dzienną kompozycją. Jesteście ciekawe perfum Kim Kardashian? Zdecydowałybyście się na zakup bez testowania?