Magia jest wszędzie wokół nas! – chcemy zawołać, oglądając niesamowite efekty sesji zdjęciowej z udziałem Kingi Sawczuk i Antoniny Flak. Idolki nastolatków spełniły swoja marzenia z dzieciństwa i w najnowszej kampanii marki Cropp na obecny sezon wcieliły się w role czarodziejek. Bardzo stylowych czarodziejek, dodajmy!

Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp

Kinga Sawczuk, której taneczne popisy do niedawna oglądaliśmy z zapartym tchem na najsłynniejszym parkiecie w Polsce, znów zabiera nas do świata fantazji. Wszechstronnie utalentowana influencerka tym razem udowadnia nam, że jesień wcale nie musi być szara i ponura, pozując przed obiektywami Katarzyny Tur i Katarzyny Soleckiej.

Jedna z największych gwiazd polskiego TikToka (jej oficjalne konto @kompleksiaraxx ma już ponad 5,1 miliona obserwujących!) nie pojawiła się tam jednak sama. W niezwykle barwnej kampanii Cropp pod hasłem „Magic. We have it.” towarzyszy jej młodsza koleżanka z branży, Tosia Flak (@samosiaa_yt).

Nie da się ukryć, że dziewczyny wyczarowały razem z kreatywną ekipą Cropp Team coś naprawdę hipnotyzującego. Coś nam mówi, że ich outfitów z pewnością pozazdrościłyby im nie tylko Hermiona Granger i Sabrina Spellman, ale i najbardziej obeznane w kwestiach modowych bohaterki seriali „Klub Winx” i „W.I.T.C.H. Czarodziejki”.

Styl to magiczna różdżka, która zamienia wszystko, czego dotknie, w złoto - to myśl, która przyświecała twórcom tej wyjątkowej kampanii.

Wszystko, co dobre, ma w sobie odrobinę magii

Stylowa krata i mocne printy. Wyrazista zieleń i czekoladowy brąz. Pikowane formy i dzianinowe materiały. Szerokie nogawki i spódniczki mini. To wszystko składa się na najnowszą kolekcję Cropp. Całość uzupełnia szereg dodatków: od wysokich kozaków, przez mocną biżuterię, aż po dodające charakteru skórzane paski.

Efekty czarującej sesji zdjęciowej z Kingą i Tosią znajdziecie już teraz w naszej galerii. Jeśli chcecie jeszcze lepiej poczuć klimat magicznego gaju, do którego przeniosły się dziewczyny, to koniecznie sprawdźcie poniższe wideo, które powstało na tym niesamowitym planie.

My jesteśmy wprost oczarowani, a wy? ;)

Zobacz także:

Materiał powstał we współpracy z marką Cropp.