Klub CCC to wyjątkowe miejsce dla miłośników mody, zakupów i wyjątkowych okazji. Na bezpłatnej platformie pełnej inspiracji i trendów, każdy z Klubowiczów odnajdzie spersonalizowane treści oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów video. Na aktywnych czekają dedykowane akcje rabatowe i inspirujące spotkania w elitarnym gronie. W zależności od zdobytego statusu, Klub CCC oferuje kolejne atrakcje, jak unikalne oferty i rabaty, konkursy z nagrodami, dedykowany prezent urodzinowy, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, a także specjalne oferty przygotowane przez partnerów Klubu.

Teraz grono partnerów CCC poszerza się o czołowego promotora kultury - dystrybutora filmowego Kino Świat. W ramach współpracy, przez kolejne 12 miesięcy Klubowicze CCC będą mieli wyjątkową szansę zdobywać wejściówki na wybrane tytuły filmowe. Kino Świat szykuje również konkursy specjalne, gdzie do zgarnięcia będą zaproszenia na pokazy przedpremierowe.

Pierwszym z filmów, na który Kino Świat zaprasza Klubowiczów CCC, jest polska komedia „Masz Ci los”. W najnowszym dziele twórców „Planety Singli” i „Juliusza”,  w zaskakujących rolach zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, Sonię Bohosiewicz czy Rafała Rutkowskiego. Producentem filmu jest CANAL +, a dystrybutorem Kino Świat.

Materiały prasowe

Na platformie Klubu CCC czeka pierwszy konkurs z nagrodami, w którym zdobyć można podwójne wejściówki na film „Masz Ci los!” w sieci kin Cinema City w całej Polsce. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Nie jesteś jeszcze w Klubie CCC? Dołącz teraz za pomocą aplikacji lub na ccc.eu

Materiały prasowe