Rose Leslie i Kit Harington zostali rodzicami! Jest pierwsze zdjęcie dziecka

Pierwsze dziecko Rose Leslie i Kita Haringtona jest już na świecie! O tym, że Rose Leslie urodziła, para nie poinformowała od razu. Dowiedzieliśmy się o tym, dopiero gdy paparazzi zrobili jej pierwsze zdjęcie z maluszkiem (a fani udostępnili na Instagramie). Jesteście ciekawi jakiej płci jest dziecko? Nie trzymamy was dłużej w niepewności – Rose i Kit mają synka! 

Aktorska para po raz pierwszy została sfotografowana z dzieckiem wczoraj, tj. we wtorek 16 lutego 2021 roku. Rose Leslie musiała więc urodzić co najmniej kilka tygodni wcześniej, bo maluch, którego trzymała w nosidełku jest już całkiem spory. No i na tyle duży, by „wybrać się” z rodzicami na wspólny spacer po Londynie. Zresztą, zobaczcie sami. Udostępniamy zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie za sprawą jednego z fanowskich kont pary.

Pierwsze dziecko Rose Leslie i Kita Haringtona – płeć i imię

Niedługo później, w rozmowie z serwisem E!, Kit Harington potwierdził, że został ojcem. Przy okazji zdradzając także płeć dziecka i stąd właśnie wiadomo, że urodził się chłopiec. Niestety jego imię wciąż pozostaje nieznane. Wiadomo jednak, że, jak podaje źródło, świeżo upieczeni rodzice są „bardzo, bardzo szczęśliwi”. I wcale nas to nie dziwi.

Rose Leslie i Kit Harington – historia związku

Miłosne perypetie pary z wypiekami na twarzy śledziliśmy, oglądając Grę o tron – nie wiedząc jeszcze wtedy, że między Rose Leslie i Kitem Haringtonem uczucie rodzi się także prywatnie. I, jak się okazało, było na tyle poważne, że para zdecydowała się na ślub. Ceremonia odbyła się w Szkocji w 2018 roku (kilka zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii). O tym, że zostaną rodzicami poinformowali we wrześniu ubiegłego roku, z ciążą aktorki nie afiszowali się jednak za bardzo. O narodzinach dziecka także nie poinformowali od razu. Cóż, cenią sobie swoją prywatność.